30 Kasım 2017 Perşembe

Bu Aşk Böyle Bitemez Şarkı Sözleri - Şahin Kendirci

Şahin Kendirci Bu Aşk Böyle Bitemez şarkı sözleri yayınını sizler için 11/30/2017 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

11/30/2017 tarihinde yayınladığımız Şahin Kendirci Bu Aşk Böyle Bitemez sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Şahin Kendirci Bu Aşk Böyle Bitemez şarkı sözleri...

Şahin Kendirci Bu Aşk Böyle Bitemez Sözleri

Bu ask böyle bitemez.. Birakma terk etme beni, aah! Bu ask böyle bitemez, birakma terk etme beni!

Atma beni ölümlere atma beni zulümlere götür beni gittigin yereee,, 2x

Sensiz ben nefes alamam buralarda hic duramam, tek basina yanliz kalamam.. Senin kokunu özledim hep yollarini gözledim, götür beni gittigin yere.. 2x

Askindir beni yasatan, beni hayata baglayan,.! Atma beni ölümlere atma beni zulümlere götür beni gittigin yere.. Atma beni ölümlere atma beni zulümlere götür beni gittigin yere!

Sensiz ben nefes alamam buralarda hic duramam, tek basina yanliz kalamam, senin kokunu özledim, hep yollarini gözledim götür beni gittigin yere.!

"Sensiz ben nefes alamam, buralarda inan ama inan hic ama hic duramam! , Senin kokunu özlerim, hep ama hep heeeep yollarini gözlerim, götür beni, götür beni, götür beni gittigin yere"!


Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Şahin Kendirci Bu Aşk Böyle Bitemez şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Şahin Kendirci Bu Aşk Böyle Bitemez şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Şahin Kendirci Bu Aşk Böyle Bitemez şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YŞahin Kendirci Bu Aşk Böyle Bitemez şarkısını paylaş. Şahin Kendirci Bu Aşk Böyle Bitemez şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Şahin Kendirci Bu Aşk Böyle Bitemez, Şahin Kendirci Bu Aşk Böyle Bitemez Söz, Şahin Kendirci Bu Aşk Böyle Bitemez Sözü, Şahin Kendirci Bu Aşk Böyle Bitemez Sözler, Şahin Kendirci Bu Aşk Böyle Bitemez Sözleri, Şahin Kendirci Bu Aşk Böyle Bitemez Şarkı Söz, Şahin Kendirci Bu Aşk Böyle Bitemez Şarkı Sözler, Şahin Kendirci Bu Aşk Böyle Bitemez Şarkı Sözleri, Şahin Kendirci Bu Aşk Böyle Bitemez Şarkı Sözü
Bu Aşk Böyle Bitemez Şarkı Sözleri - Şahin Kendirci Diposkan Oleh: Ferhat Çevik