30 Kasım 2017 Perşembe

Erik Dalı Sen de mi Oldun Ankaralı Şarkı Sözleri - Ömer Faruk Bostan

Ömer Faruk Bostan Erik Dalı Sen de mi Oldun Ankaralı şarkı sözleri yayınını sizler için 11/30/2017 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

11/30/2017 tarihinde yayınladığımız Ömer Faruk Bostan Erik Dalı Sen de mi Oldun Ankaralı sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Ömer Faruk Bostan Erik Dalı Sen de mi Oldun Ankaralı şarkı sözleri...

Ömer Faruk Bostan Erik Dalı Sen de mi Oldun Ankaralı Sözleri

Erik dalı gevrektir
Erik dalı gevrektir
Amanın basmaya gelmez
Haydi basmaya gelmez
El gızı naziktir
El gızı naziktir
Amanın küsmeye gelmez
Amanın küsmeye gelmez
Eller oynasın eller
Diller söylesin diller
Ne derlerse desinler
O dilleri yesinler
Amanın küsmeye gelmez
Amanın küsmeye gelmez
Eller oynasın eller
Diller söylesin diller
Ne derlerse desinler
O dilleri yesinler


Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Ömer Faruk Bostan Erik Dalı Sen de mi Oldun Ankaralı şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Ömer Faruk Bostan Erik Dalı Sen de mi Oldun Ankaralı şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Ömer Faruk Bostan Erik Dalı Sen de mi Oldun Ankaralı şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YÖmer Faruk Bostan Erik Dalı Sen de mi Oldun Ankaralı şarkısını paylaş. Ömer Faruk Bostan Erik Dalı Sen de mi Oldun Ankaralı şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Ömer Faruk Bostan Erik Dalı Sen de mi Oldun Ankaralı, Ömer Faruk Bostan Erik Dalı Sen de mi Oldun Ankaralı Söz, Ömer Faruk Bostan Erik Dalı Sen de mi Oldun Ankaralı Sözü, Ömer Faruk Bostan Erik Dalı Sen de mi Oldun Ankaralı Sözler, Ömer Faruk Bostan Erik Dalı Sen de mi Oldun Ankaralı Sözleri, Ömer Faruk Bostan Erik Dalı Sen de mi Oldun Ankaralı Şarkı Söz, Ömer Faruk Bostan Erik Dalı Sen de mi Oldun Ankaralı Şarkı Sözler, Ömer Faruk Bostan Erik Dalı Sen de mi Oldun Ankaralı Şarkı Sözleri, Ömer Faruk Bostan Erik Dalı Sen de mi Oldun Ankaralı Şarkı Sözü
Erik Dalı Sen de mi Oldun Ankaralı Şarkı Sözleri - Ömer Faruk Bostan Diposkan Oleh: Ferhat Çevik