19 Mart 2018 Pazartesi

8. Gün Dizisi 1. Bölümde Çalan Bu Son Olsun Şarkı Sözleri

8. Gün Dizisi 1. Bölümde Çalan Bu Son Olsun şarkı sözleri yayınını sizler için 3/19/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

3/19/2018 tarihinde yayınladığımız 8. Gün Dizisi 1. Bölümde Çalan Bu Son Olsun sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte 8. Gün Dizisi 1. Bölümde Çalan Bu Son Olsun şarkı sözleri...

8. Gün Dizisi 1. Bölümde Çalan Bu Son Olsun Sözleri

Cem Karaca - Bu Son Olsun Şarkı Sözleri:
Bugün sen çok gençsin yavrum
Hayat ümit neşe dolu
Mutlu günler vaad ediyor
Sana yıllar ömür boyu
Ne yalnızlık ne de yalan üzmesin seni
Doğarken ağladı insan bu son olsun bu son
Doğarken ağladı insan bu son olsun bu son


Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. 8. Gün Dizisi 1. Bölümde Çalan Bu Son Olsun şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit 8. Gün Dizisi 1. Bölümde Çalan Bu Son Olsun şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat 8. Gün Dizisi 1. Bölümde Çalan Bu Son Olsun şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve Y8. Gün Dizisi 1. Bölümde Çalan Bu Son Olsun şarkısını paylaş. 8. Gün Dizisi 1. Bölümde Çalan Bu Son Olsun şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: 8. Gün Dizisi 1. Bölümde Çalan Bu Son Olsun, 8. Gün Dizisi 1. Bölümde Çalan Bu Son Olsun Söz, 8. Gün Dizisi 1. Bölümde Çalan Bu Son Olsun Sözü, 8. Gün Dizisi 1. Bölümde Çalan Bu Son Olsun Sözler, 8. Gün Dizisi 1. Bölümde Çalan Bu Son Olsun Sözleri, 8. Gün Dizisi 1. Bölümde Çalan Bu Son Olsun Şarkı Söz, 8. Gün Dizisi 1. Bölümde Çalan Bu Son Olsun Şarkı Sözler, 8. Gün Dizisi 1. Bölümde Çalan Bu Son Olsun Şarkı Sözleri, 8. Gün Dizisi 1. Bölümde Çalan Bu Son Olsun Şarkı Sözü
8. Gün Dizisi 1. Bölümde Çalan Bu Son Olsun Şarkı Sözleri Diposkan Oleh: Ferhat Çevik