16 Mart 2018 Cuma

İstanbullu Gelin 41. Bölümde Çalan Çok Yorgunum (Kaptan) Şarkı Sözleri

İstanbullu Gelin 41. Bölümde Çalan Çok Yorgunum (Kaptan) şarkı sözleri yayınını sizler için 3/16/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

3/16/2018 tarihinde yayınladığımız İstanbullu Gelin 41. Bölümde Çalan Çok Yorgunum (Kaptan) sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte İstanbullu Gelin 41. Bölümde Çalan Çok Yorgunum (Kaptan) şarkı sözleri...

İstanbullu Gelin 41. Bölümde Çalan Çok Yorgunum (Kaptan) Sözleri

Çok yorgunum
Beni bekleme kaptan
Çok yorgunum
Beni bekleme kaptan

Seyir defterini başkası yazsın
Çınarlı kubbeli mavi bir liman
Beni o limana çıkaramazsın
Çınarlı kubbeli mavi bir liman
Beni o limana çıkaramazsın

Çok yorgunum
Beni bekleme kaptan


Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. İstanbullu Gelin 41. Bölümde Çalan Çok Yorgunum (Kaptan) şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit İstanbullu Gelin 41. Bölümde Çalan Çok Yorgunum (Kaptan) şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat İstanbullu Gelin 41. Bölümde Çalan Çok Yorgunum (Kaptan) şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve Yİstanbullu Gelin 41. Bölümde Çalan Çok Yorgunum (Kaptan) şarkısını paylaş. İstanbullu Gelin 41. Bölümde Çalan Çok Yorgunum (Kaptan) şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: İstanbullu Gelin 41. Bölümde Çalan Çok Yorgunum (Kaptan), İstanbullu Gelin 41. Bölümde Çalan Çok Yorgunum (Kaptan) Söz, İstanbullu Gelin 41. Bölümde Çalan Çok Yorgunum (Kaptan) Sözü, İstanbullu Gelin 41. Bölümde Çalan Çok Yorgunum (Kaptan) Sözler, İstanbullu Gelin 41. Bölümde Çalan Çok Yorgunum (Kaptan) Sözleri, İstanbullu Gelin 41. Bölümde Çalan Çok Yorgunum (Kaptan) Şarkı Söz, İstanbullu Gelin 41. Bölümde Çalan Çok Yorgunum (Kaptan) Şarkı Sözler, İstanbullu Gelin 41. Bölümde Çalan Çok Yorgunum (Kaptan) Şarkı Sözleri, İstanbullu Gelin 41. Bölümde Çalan Çok Yorgunum (Kaptan) Şarkı Sözü
İstanbullu Gelin 41. Bölümde Çalan Çok Yorgunum (Kaptan) Şarkı Sözleri Diposkan Oleh: Ferhat Çevik