27 Mayıs 2018 Pazar

An Bu Andır Şarkı Sözleri - Sehabe ft Patron

Sehabe ft Patron An Bu Andır şarkı sözleri yayınını sizler için 5/27/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

5/27/2018 tarihinde yayınladığımız Sehabe ft Patron An Bu Andır sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Sehabe ft Patron An Bu Andır şarkı sözleri...

Sehabe ft Patron An Bu Andır Sözleri

AN BU ANDIR Sehabe Hadi bir bakalım, Makara takılıp akılı yitiren akımın rakımı ne kadar düşmüş Kalemi kırılan kadına katılıp adımı karala karala ne kadar küstün? Her topa kalecim der, rapler orijinal ama tabi Çin'den Keşke olaydı "Van İçin Rap" Maalesef piyasamız kan içinde! Kara kedi suratına edebilir her an ama şansını zorlama biraz duş al Karı gibi rapinize karate mi gerekir? Sen beyaz ben siyah kuşak Yerini bil lan aynı pistte değiliz! Sehabe ne yazmış al Flex flow fark eder mi? Rhyme önerdim Mic'ı deldim bak dinle Klima kapalı kapılar ardı kaldı Kapana kapalı kaldın, kafanı kaldır Karı tıkandı kaldı. Kandır artık Underground yakamda kanlı counter Ama bak! Dust değil buralar, kasti vuramam Lastiği lunapark... Asli bunama yaşatırım alayına Karayılan takımına flex mi lazım lan? Tribün as kadro Klibi bas patron Dilime has kasko lazım yada maskot Tribiniz kasti, bu tipiniz spastik Ölüm sebebin punch olmadan bas git! Buraları bana göre basit olabilir ama Sana göre paravanın araları dolu ve de Paraları kanatırız, hiphopın amacı kadın olamaz! Amerika mı buraları? Tanımadan atıp adım adım adımızı karaladın Aga bu kadar adamın atılımı katı(!) Ve de karavana dissinizi duyamamış olabilirim Kusura bakma sen kimsin?
Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Sehabe ft Patron An Bu Andır şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Sehabe ft Patron An Bu Andır şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Sehabe ft Patron An Bu Andır şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YSehabe ft Patron An Bu Andır şarkısını paylaş. Sehabe ft Patron An Bu Andır şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Sehabe ft Patron An Bu Andır, Sehabe ft Patron An Bu Andır Söz, Sehabe ft Patron An Bu Andır Sözü, Sehabe ft Patron An Bu Andır Sözler, Sehabe ft Patron An Bu Andır Sözleri, Sehabe ft Patron An Bu Andır Şarkı Söz, Sehabe ft Patron An Bu Andır Şarkı Sözler, Sehabe ft Patron An Bu Andır Şarkı Sözleri, Sehabe ft Patron An Bu Andır Şarkı Sözü
An Bu Andır Şarkı Sözleri - Sehabe ft Patron Diposkan Oleh: Ferhat Çevik