17 Haziran 2018 Pazar

Kül Oldum indir - Koliva

Koliva Kül Oldum şarkı sözleri yayınını sizler için 6/17/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

6/17/2018 tarihinde yayınladığımız Koliva Kül Oldum sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Koliva Kül Oldum şarkı sözleri...

Koliva Kül Oldum Sözleri

Koliva Kül Oldum indir


Koliva Kül Oldum Sözleri

Ümidim tükendi bitiyor Ardına bakmadan gidiyor Söylemeye dilim varmıyor Söylediler yandım kül oldum Bir görünüp bir kaybolup beni düşürdün derde Bakışların gözlerime bilmem yüreğin nerde Anladığım duyduğuma göre sevdiğin varmış Haritalardan bildiğim o şehirde bir yerde. Açmayan tomurcuk kururmu Bu yürek seni unuturmu Hayata son vermek olurmu Anlamadım yandım kül oldum Bir görünüp bir kaybolup beni düşürdün derde Bakışların gözlerime bilmem yüreğin nerde Anladığım duyduğuma göre sevdiğin varmış Haritalardan bildiğim o şehirde bir yerde. Olmadığın yerler diyarmı Gülüşüne yürek doyarmı Hayalden vazgecmek kolaymı Düşledikçe yandım kül oldum Bir görünüp bir kaybolup beni düşürdün derde Bakışların gözlerime bilmem yüreğin nerde Anladığım duyduğuma göre sevdiğin varmış Haritalardan bildiğim o şehirde bir yerde.


Koliva Kül Oldum Mp3 indirDilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Koliva Kül Oldum şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Koliva Kül Oldum şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Koliva Kül Oldum şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YKoliva Kül Oldum şarkısını paylaş. Koliva Kül Oldum şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Koliva Kül Oldum, Koliva Kül Oldum Söz, Koliva Kül Oldum Sözü, Koliva Kül Oldum Sözler, Koliva Kül Oldum Sözleri, Koliva Kül Oldum Şarkı Söz, Koliva Kül Oldum Şarkı Sözler, Koliva Kül Oldum Şarkı Sözleri, Koliva Kül Oldum Şarkı Sözü
Kül Oldum indir - Koliva Diposkan Oleh: Ferhat Çevik