12 Haziran 2018 Salı

Söz - Sen De Başını Alıp Gitme (Sıla) indir

Söz Dizisinin 50.Bölümünde Çalınan Şarkı (Sen De Başını Alıp Gitme) şarkı sözleri yayınını sizler için 6/12/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

6/12/2018 tarihinde yayınladığımız Söz Dizisinin 50.Bölümünde Çalınan Şarkı (Sen De Başını Alıp Gitme) sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Söz Dizisinin 50.Bölümünde Çalınan Şarkı (Sen De Başını Alıp Gitme) şarkı sözleri...

Söz Dizisinin 50.Bölümünde Çalınan Şarkı (Sen De Başını Alıp Gitme) Sözleri

Söz - Sen De Başını Alıp Gitme (Sıla) indir

Söz Dizisinin 50.Bölümünde Çalınan Şarkı (Sen De Başını Alıp Gitme - Sıla) 


Söz - Sen De Başını Alıp Gitme Sözleri

"Sen de Başını Alıp Gitme"- Sıla


Ben suyumu kazandım da içtim 

Ekmeğimi böldüm de yedim

Alkışı duydum, ihaneti gördüm 

Sesim de oldu, sessizliğimde

Seviştiğimde oldu benim


Sende başını alıp gitme ne olur

Ne olur tut ellerim. 

Hayatta hiçbir şeyim az olmadı senin kadar 

Hiçbir şeyi istemedim seni istediğim kadar

Sende başını alıp gitme ne olur

Ne olur tut ellerimi

Ne olur...


Bilgi

Yönetmen - Yağız Alp Akaydın

Yapımcı - Timur Savcı & Burak Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı - Fatmanur Sevinç

Senaryo - Ethem Özışık

Drama Direktörü - İlkay Doğan

Müzik - Atakan Ilgazdağ

Sanat Yönetmeni - Erol Taştan

Görüntü Yönetmeni - Cihan Yeşiltarla


Oyuncular: Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Mehmet Özgür, Aybüke Pusat, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat, Nil Günal, Ece Okay, İlayda Ildır,Yağmur Ün,Timur Acar.


Söz - Sen De Başını Alıp Gitme (Sıla) mp3 indir


Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Söz Dizisinin 50.Bölümünde Çalınan Şarkı (Sen De Başını Alıp Gitme) şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Söz Dizisinin 50.Bölümünde Çalınan Şarkı (Sen De Başını Alıp Gitme) şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Söz Dizisinin 50.Bölümünde Çalınan Şarkı (Sen De Başını Alıp Gitme) şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YSöz Dizisinin 50.Bölümünde Çalınan Şarkı (Sen De Başını Alıp Gitme) şarkısını paylaş. Söz Dizisinin 50.Bölümünde Çalınan Şarkı (Sen De Başını Alıp Gitme) şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Söz Dizisinin 50.Bölümünde Çalınan Şarkı (Sen De Başını Alıp Gitme), Söz Dizisinin 50.Bölümünde Çalınan Şarkı (Sen De Başını Alıp Gitme) Söz, Söz Dizisinin 50.Bölümünde Çalınan Şarkı (Sen De Başını Alıp Gitme) Sözü, Söz Dizisinin 50.Bölümünde Çalınan Şarkı (Sen De Başını Alıp Gitme) Sözler, Söz Dizisinin 50.Bölümünde Çalınan Şarkı (Sen De Başını Alıp Gitme) Sözleri, Söz Dizisinin 50.Bölümünde Çalınan Şarkı (Sen De Başını Alıp Gitme) Şarkı Söz, Söz Dizisinin 50.Bölümünde Çalınan Şarkı (Sen De Başını Alıp Gitme) Şarkı Sözler, Söz Dizisinin 50.Bölümünde Çalınan Şarkı (Sen De Başını Alıp Gitme) Şarkı Sözleri, Söz Dizisinin 50.Bölümünde Çalınan Şarkı (Sen De Başını Alıp Gitme) Şarkı Sözü
Söz - Sen De Başını Alıp Gitme (Sıla) indir Diposkan Oleh: Ferhat Çevik