9 Temmuz 2018 Pazartesi

Berkay Ben Sadece Şarkı Sözleri - Ben Sadece İndir

Berkay Ben Sadece Şarkı Sözleri, Berkay Ben Sadece İndir, şarkı sözleri yayınını sizler için 7/9/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

7/9/2018 tarihinde yayınladığımız Berkay Ben Sadece Şarkı Sözleri, Berkay Ben Sadece İndir, sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Berkay Ben Sadece Şarkı Sözleri, Berkay Ben Sadece İndir, şarkı sözleri...

Berkay Ben Sadece Şarkı Sözleri, Berkay Ben Sadece İndir, Sözleri

Berkay Ben Sadece Şarkı Sözleri

Ne hakkın var

Sen ayrı ben ayrı böyle yaşanmaz

Yüreğimi alt üst edip

Gidersin, dönmezsin yakışmaz


Ne kadar da rahatsın

Söyle bitiyorsa düşünmeyelim (Düşünmeyelim)

Ben sadece sevgi istedim

Buymuş alın yazım


Kabus geceler, bu işkenceler

Bil ki yanına kalmaz

Emin olma sen bu kadar

Dünkü sevgi dolu kalbim

Geçti yarına kalmaz


(Geçti yanında kalmaz)


Ben sadece


Berkay Ben Sadece isimli parçasını 1 hafta önce Youtube platformunda paylaşmıştı. Değerli sanatçımızın şarkısının sözlerini Berkay Ben Sadece Şarkı Sözleri isimli konumuzla ekledik. Ayrıca şarkıyı Berkay Ben Sadece indir etiketiyle indirebilirsiniz. 

Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Berkay Ben Sadece Şarkı Sözleri, Berkay Ben Sadece İndir, şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Berkay Ben Sadece Şarkı Sözleri, Berkay Ben Sadece İndir, şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Berkay Ben Sadece Şarkı Sözleri, Berkay Ben Sadece İndir, şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YBerkay Ben Sadece Şarkı Sözleri, Berkay Ben Sadece İndir, şarkısını paylaş. Berkay Ben Sadece Şarkı Sözleri, Berkay Ben Sadece İndir, şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Berkay Ben Sadece Şarkı Sözleri, Berkay Ben Sadece İndir,, Berkay Ben Sadece Şarkı Sözleri, Berkay Ben Sadece İndir, Söz, Berkay Ben Sadece Şarkı Sözleri, Berkay Ben Sadece İndir, Sözü, Berkay Ben Sadece Şarkı Sözleri, Berkay Ben Sadece İndir, Sözler, Berkay Ben Sadece Şarkı Sözleri, Berkay Ben Sadece İndir, Sözleri, Berkay Ben Sadece Şarkı Sözleri, Berkay Ben Sadece İndir, Şarkı Söz, Berkay Ben Sadece Şarkı Sözleri, Berkay Ben Sadece İndir, Şarkı Sözler, Berkay Ben Sadece Şarkı Sözleri, Berkay Ben Sadece İndir, Şarkı Sözleri, Berkay Ben Sadece Şarkı Sözleri, Berkay Ben Sadece İndir, Şarkı Sözü
Berkay Ben Sadece Şarkı Sözleri - Ben Sadece İndir Diposkan Oleh: Doğukan Öztürk