8 Temmuz 2018 Pazar

Demet Akalın Canıma da Değsin Şarkı Sözleri - Canıma da Değsin indir

Demet Akalın Canıma da Değsin, Demet Akalın Canıma da Değsin şarkı sözleri, Demet Akalın Canıma da D şarkı sözleri yayınını sizler için 7/8/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

7/8/2018 tarihinde yayınladığımız Demet Akalın Canıma da Değsin, Demet Akalın Canıma da Değsin şarkı sözleri, Demet Akalın Canıma da D sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Demet Akalın Canıma da Değsin, Demet Akalın Canıma da Değsin şarkı sözleri, Demet Akalın Canıma da D şarkı sözleri...

Demet Akalın Canıma da Değsin, Demet Akalın Canıma da Değsin şarkı sözleri, Demet Akalın Canıma da D Sözleri


Canıma da Değsin Şarkı Sözleri Karşılıklıdır her şey Düşmez kalkmaz bir Allah Kime niyet neye kısmet Bir kapı kapanırsa Başkası açılırmış Güldü yüzüme adalet Hadi o zaman Seyret perişan halini eden buluru seyret Yürü o zaman Benden daha dişlisi çıktı karşına nihayet O cezanı ben veremedim ama Ahım tuttu sonunda Oh oh oh oh canıma da değsin Sanma ki etrafında Döner durur bu dünya Hani sen kralsın da bak neler oldu Her daim ortamlarda Havanı da attın da Sonun gelmez sandın ya bak neler oldu Oh oh oh oh canıma da değsin Oh oh oh oh bu da sana gelsin


Demet Akalın bu yaza da bomba gibi giriyor. Son çıkan parçasını sitemizden dinleyebilir. şarkı sözlerine ulaşabilir dilerseniz şarkıyı indirebilirsiniz. Google'dan Demet Akalın Canıma da Değsin, Demet Akalın Canıma da Değsin şarkı sözleri, Demet Akalın Canıma da Değsin sözleri, Demet Akalın Canıma da Değsin indir, Demet Akalın Canıma da Değsin mp3 indir etiketleri ile de ulaşmanız mümkündür.


Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Demet Akalın Canıma da Değsin, Demet Akalın Canıma da Değsin şarkı sözleri, Demet Akalın Canıma da D şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Demet Akalın Canıma da Değsin, Demet Akalın Canıma da Değsin şarkı sözleri, Demet Akalın Canıma da D şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Demet Akalın Canıma da Değsin, Demet Akalın Canıma da Değsin şarkı sözleri, Demet Akalın Canıma da D şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YDemet Akalın Canıma da Değsin, Demet Akalın Canıma da Değsin şarkı sözleri, Demet Akalın Canıma da D şarkısını paylaş. Demet Akalın Canıma da Değsin, Demet Akalın Canıma da Değsin şarkı sözleri, Demet Akalın Canıma da D şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Demet Akalın Canıma da Değsin, Demet Akalın Canıma da Değsin şarkı sözleri, Demet Akalın Canıma da D, Demet Akalın Canıma da Değsin, Demet Akalın Canıma da Değsin şarkı sözleri, Demet Akalın Canıma da D Söz, Demet Akalın Canıma da Değsin, Demet Akalın Canıma da Değsin şarkı sözleri, Demet Akalın Canıma da D Sözü, Demet Akalın Canıma da Değsin, Demet Akalın Canıma da Değsin şarkı sözleri, Demet Akalın Canıma da D Sözler, Demet Akalın Canıma da Değsin, Demet Akalın Canıma da Değsin şarkı sözleri, Demet Akalın Canıma da D Sözleri, Demet Akalın Canıma da Değsin, Demet Akalın Canıma da Değsin şarkı sözleri, Demet Akalın Canıma da D Şarkı Söz, Demet Akalın Canıma da Değsin, Demet Akalın Canıma da Değsin şarkı sözleri, Demet Akalın Canıma da D Şarkı Sözler, Demet Akalın Canıma da Değsin, Demet Akalın Canıma da Değsin şarkı sözleri, Demet Akalın Canıma da D Şarkı Sözleri, Demet Akalın Canıma da Değsin, Demet Akalın Canıma da Değsin şarkı sözleri, Demet Akalın Canıma da D Şarkı Sözü
Demet Akalın Canıma da Değsin Şarkı Sözleri - Canıma da Değsin indir Diposkan Oleh: Ferhat Çevik