13 Temmuz 2018 Cuma

Ebru Elver - Bundan Sonra İndir

Ebru Elver Bundan Sonra Şarkı Sözleri,Ebru Elver Bundan Sonra İndir, şarkı sözleri yayınını sizler için 7/13/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

7/13/2018 tarihinde yayınladığımız Ebru Elver Bundan Sonra Şarkı Sözleri,Ebru Elver Bundan Sonra İndir, sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Ebru Elver Bundan Sonra Şarkı Sözleri,Ebru Elver Bundan Sonra İndir, şarkı sözleri...

Ebru Elver Bundan Sonra Şarkı Sözleri,Ebru Elver Bundan Sonra İndir, Sözleri

Ebru Elver Bundan Sonra Şarkı Sözleri

Git daha çok uzatmadan
Bizden bir şey olmaz
Sana yüreğim buz bundan sonra
Sevişmelerin bile yalan
Bir kalbe dokunmadan
Sana söyledim ya zor bundan sonra

Bende esamesi okumaz içinde aşkın zerresi yoksa
Zorla tutulmaz hiç bir kalp yarını yoksa
Sanma kalır yanına kalmaz bu devran döner illa
Daha ödün vermez yerimde kim olsa

Haksızdın sende giderken farksızdı
Yetmedimi hiçbirşey bu kadar yalanmıydı.

Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Ebru Elver Bundan Sonra Şarkı Sözleri,Ebru Elver Bundan Sonra İndir, şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Ebru Elver Bundan Sonra Şarkı Sözleri,Ebru Elver Bundan Sonra İndir, şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Ebru Elver Bundan Sonra Şarkı Sözleri,Ebru Elver Bundan Sonra İndir, şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YEbru Elver Bundan Sonra Şarkı Sözleri,Ebru Elver Bundan Sonra İndir, şarkısını paylaş. Ebru Elver Bundan Sonra Şarkı Sözleri,Ebru Elver Bundan Sonra İndir, şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Ebru Elver Bundan Sonra Şarkı Sözleri,Ebru Elver Bundan Sonra İndir,, Ebru Elver Bundan Sonra Şarkı Sözleri,Ebru Elver Bundan Sonra İndir, Söz, Ebru Elver Bundan Sonra Şarkı Sözleri,Ebru Elver Bundan Sonra İndir, Sözü, Ebru Elver Bundan Sonra Şarkı Sözleri,Ebru Elver Bundan Sonra İndir, Sözler, Ebru Elver Bundan Sonra Şarkı Sözleri,Ebru Elver Bundan Sonra İndir, Sözleri, Ebru Elver Bundan Sonra Şarkı Sözleri,Ebru Elver Bundan Sonra İndir, Şarkı Söz, Ebru Elver Bundan Sonra Şarkı Sözleri,Ebru Elver Bundan Sonra İndir, Şarkı Sözler, Ebru Elver Bundan Sonra Şarkı Sözleri,Ebru Elver Bundan Sonra İndir, Şarkı Sözleri, Ebru Elver Bundan Sonra Şarkı Sözleri,Ebru Elver Bundan Sonra İndir, Şarkı Sözü
Ebru Elver - Bundan Sonra İndir Diposkan Oleh: Doğukan Öztürk