11 Temmuz 2018 Çarşamba

Emrah Meloğlu Sana Ne Şarkı Sözleri - Sana ne indir

Emrah Meloğlu Sana Ne Şarkı Sözleri,Emrah Meloğlu Sana Ne İndir, şarkı sözleri yayınını sizler için 7/11/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

7/11/2018 tarihinde yayınladığımız Emrah Meloğlu Sana Ne Şarkı Sözleri,Emrah Meloğlu Sana Ne İndir, sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Emrah Meloğlu Sana Ne Şarkı Sözleri,Emrah Meloğlu Sana Ne İndir, şarkı sözleri...

Emrah Meloğlu Sana Ne Şarkı Sözleri,Emrah Meloğlu Sana Ne İndir, Sözleri

Emrah Meloğlu Sana Ne Şarkı Sözleri

Ne güzel de yakışmışlar şahane

Pırlanta da takacakmış bana ne 

Bunların hepsi gösteriş, bahane 

Ben mutluyum peki bundan sana ne


Gelen gideni aratırmış hikaye 

Sanma dünya etrafında pervane

Hadi gör gününü oyna gülüm körebe

Ben mutluyum peki bundan sana ne 


Sağ gösterip sol vuruyor 

Aslında kuduruyor 

Hiç yerinde duramıyor 

Sana ne 


İçin için yanıyorsun

Pişmanlıktan ölüyorsun 

Kıskanıp söz ediyorsun 

Sana ne Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Emrah Meloğlu Sana Ne Şarkı Sözleri,Emrah Meloğlu Sana Ne İndir, şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Emrah Meloğlu Sana Ne Şarkı Sözleri,Emrah Meloğlu Sana Ne İndir, şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Emrah Meloğlu Sana Ne Şarkı Sözleri,Emrah Meloğlu Sana Ne İndir, şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YEmrah Meloğlu Sana Ne Şarkı Sözleri,Emrah Meloğlu Sana Ne İndir, şarkısını paylaş. Emrah Meloğlu Sana Ne Şarkı Sözleri,Emrah Meloğlu Sana Ne İndir, şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Emrah Meloğlu Sana Ne Şarkı Sözleri,Emrah Meloğlu Sana Ne İndir,, Emrah Meloğlu Sana Ne Şarkı Sözleri,Emrah Meloğlu Sana Ne İndir, Söz, Emrah Meloğlu Sana Ne Şarkı Sözleri,Emrah Meloğlu Sana Ne İndir, Sözü, Emrah Meloğlu Sana Ne Şarkı Sözleri,Emrah Meloğlu Sana Ne İndir, Sözler, Emrah Meloğlu Sana Ne Şarkı Sözleri,Emrah Meloğlu Sana Ne İndir, Sözleri, Emrah Meloğlu Sana Ne Şarkı Sözleri,Emrah Meloğlu Sana Ne İndir, Şarkı Söz, Emrah Meloğlu Sana Ne Şarkı Sözleri,Emrah Meloğlu Sana Ne İndir, Şarkı Sözler, Emrah Meloğlu Sana Ne Şarkı Sözleri,Emrah Meloğlu Sana Ne İndir, Şarkı Sözleri, Emrah Meloğlu Sana Ne Şarkı Sözleri,Emrah Meloğlu Sana Ne İndir, Şarkı Sözü
Emrah Meloğlu Sana Ne Şarkı Sözleri - Sana ne indir Diposkan Oleh: Doğukan Öztürk