8 Temmuz 2018 Pazar

Eylül Öztürk Gönder Gelsin Şarkı Sözleri - Gönder Gelsin İndir

Eylül Öztürk Gönder Gelsin Şarkı Sözleri,Gönder Gelsin İndir, şarkı sözleri yayınını sizler için 7/8/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

7/8/2018 tarihinde yayınladığımız Eylül Öztürk Gönder Gelsin Şarkı Sözleri,Gönder Gelsin İndir, sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Eylül Öztürk Gönder Gelsin Şarkı Sözleri,Gönder Gelsin İndir, şarkı sözleri...

Eylül Öztürk Gönder Gelsin Şarkı Sözleri,Gönder Gelsin İndir, Sözleri

Eylül Öztürk Gönder Gelsin Şarkı Sözleri 

Vay bu saf halim 

Beş para etmez e talim

Eldeki şansa çöldeki bedevi 

Densizi huysuzu gönder gelsin 


Hiç utanmaz 

Hain vurdumduymaz 

Dert veren Allah çekmesi kuldan 

Arsızı hırsızı gönder gelsin 


Gönderdim geri geliyor 

Ve bu saf halini çok iyi biliyorum ben

Şeytan bana caka satıyor 

Restime rest çekmeyi iyi biliyor


Bendeki dalgaya fırtına yetmez 

Kasırga poyrazı gönder gelsin 

Asabiymiş hiç farketmez 

Elimi öpmeye gönder gelsin


Eylül Öztürk'ün yaklaşık olarak 3 hafta önce çıkardığı bu parçayla iyi yerlere geleceği zaten belliydi. Bir sanatçı kendisini kalitesiyle ön plana çıkarıyorsa o başarılı olur. Er veya geç sonunda başarılı olan zirveye ulaşan o sanatçı olur. Eylül Öztürk Gönder Gelsin şarkı sözleri diye arattığınız da da mp3 indir olarak arattığınız da da ilk sırada çıkan sitemizdir. Sizler için en hızlı ekleyen biziz. İyi dinlemeler dileriz.

Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Eylül Öztürk Gönder Gelsin Şarkı Sözleri,Gönder Gelsin İndir, şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Eylül Öztürk Gönder Gelsin Şarkı Sözleri,Gönder Gelsin İndir, şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Eylül Öztürk Gönder Gelsin Şarkı Sözleri,Gönder Gelsin İndir, şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YEylül Öztürk Gönder Gelsin Şarkı Sözleri,Gönder Gelsin İndir, şarkısını paylaş. Eylül Öztürk Gönder Gelsin Şarkı Sözleri,Gönder Gelsin İndir, şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Eylül Öztürk Gönder Gelsin Şarkı Sözleri,Gönder Gelsin İndir,, Eylül Öztürk Gönder Gelsin Şarkı Sözleri,Gönder Gelsin İndir, Söz, Eylül Öztürk Gönder Gelsin Şarkı Sözleri,Gönder Gelsin İndir, Sözü, Eylül Öztürk Gönder Gelsin Şarkı Sözleri,Gönder Gelsin İndir, Sözler, Eylül Öztürk Gönder Gelsin Şarkı Sözleri,Gönder Gelsin İndir, Sözleri, Eylül Öztürk Gönder Gelsin Şarkı Sözleri,Gönder Gelsin İndir, Şarkı Söz, Eylül Öztürk Gönder Gelsin Şarkı Sözleri,Gönder Gelsin İndir, Şarkı Sözler, Eylül Öztürk Gönder Gelsin Şarkı Sözleri,Gönder Gelsin İndir, Şarkı Sözleri, Eylül Öztürk Gönder Gelsin Şarkı Sözleri,Gönder Gelsin İndir, Şarkı Sözü
Eylül Öztürk Gönder Gelsin Şarkı Sözleri - Gönder Gelsin İndir Diposkan Oleh: Doğukan Öztürk