9 Temmuz 2018 Pazartesi

Funda Arar İtirazım Var Şarkı Sözleri - İtirazım Var İndir

Funda Arar İtirazım Var Şarkı Sözleri,Funda Arar İtirazım Var İndir, şarkı sözleri yayınını sizler için 7/9/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

7/9/2018 tarihinde yayınladığımız Funda Arar İtirazım Var Şarkı Sözleri,Funda Arar İtirazım Var İndir, sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Funda Arar İtirazım Var Şarkı Sözleri,Funda Arar İtirazım Var İndir, şarkı sözleri...

Funda Arar İtirazım Var Şarkı Sözleri,Funda Arar İtirazım Var İndir, Sözleri

Funda Arar İtirazım Var Şarkı Sözleri

İtirazım Var Bu Zalim Kadere
İtirazım Var Bu Sonsuz Kedere
Feleğin Cilvesine
Hayatın Sillesine
Dertlerin Cümlesine
İtirazım Var

Yarım Kalan Sevgiye
Şu Emanet Gülmeye
Yaşamadan Ölmeye
İtirazım Var

Ben Hep Yenilmeye Mahkum Muyum?
Ben Hep Ezilmeye Mecbur Muyum?
İtirazım Var Bu Yalan Dolana
Benim Şu Dertlere Ne Borcum Var Ki
Tuttu Yakamı Bırakmıyor
Benim Mutlulukla Ne Zorum Var Ki
Bana Cehennemi Aratmıyor

İtirazım Var Değişmez Yazıma
İtirazım Var Bu Dertli Şansıma
Sevginin Sahtesine
Hayatın Cilvesine
Dertlerin Böylesine
İtirazım Var

Yalan Dolu Gözlere
Durulmamış Sözlere
Dost Olmayan Yüzlere
İtirazım Var

Ben Hep Yenilmeye Mahkum Muyum?
Ben Hep Ezilmeye Mecbur Muyum?
İtirazım Var Bu Yalan Dolana
Benim Şu Dertlere Ne Borcum Var Ki
Tuttu Yakamı Bırakmıyor
Benim Mutlulukla Ne Zorum Var Ki
Bana Cehennemi Aratmıyor

Funda Arar'ın az önce çıkardığı bu parçayı ne kadar iyi seslendirdiğini sizler de fark ettiniz ve şarkıyı indirmek için sitemize geldiniz.Funda Arar İtirazım Var Şarkı Sözleri konumuza girerek şarkının sözlerine ulaşabilir veyahut Funda Arar İtirazım Var İndir konumuza girerek şarkıyı indirebilirsiniz.


Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Funda Arar İtirazım Var Şarkı Sözleri,Funda Arar İtirazım Var İndir, şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Funda Arar İtirazım Var Şarkı Sözleri,Funda Arar İtirazım Var İndir, şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Funda Arar İtirazım Var Şarkı Sözleri,Funda Arar İtirazım Var İndir, şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YFunda Arar İtirazım Var Şarkı Sözleri,Funda Arar İtirazım Var İndir, şarkısını paylaş. Funda Arar İtirazım Var Şarkı Sözleri,Funda Arar İtirazım Var İndir, şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Funda Arar İtirazım Var Şarkı Sözleri,Funda Arar İtirazım Var İndir,, Funda Arar İtirazım Var Şarkı Sözleri,Funda Arar İtirazım Var İndir, Söz, Funda Arar İtirazım Var Şarkı Sözleri,Funda Arar İtirazım Var İndir, Sözü, Funda Arar İtirazım Var Şarkı Sözleri,Funda Arar İtirazım Var İndir, Sözler, Funda Arar İtirazım Var Şarkı Sözleri,Funda Arar İtirazım Var İndir, Sözleri, Funda Arar İtirazım Var Şarkı Sözleri,Funda Arar İtirazım Var İndir, Şarkı Söz, Funda Arar İtirazım Var Şarkı Sözleri,Funda Arar İtirazım Var İndir, Şarkı Sözler, Funda Arar İtirazım Var Şarkı Sözleri,Funda Arar İtirazım Var İndir, Şarkı Sözleri, Funda Arar İtirazım Var Şarkı Sözleri,Funda Arar İtirazım Var İndir, Şarkı Sözü
Funda Arar İtirazım Var Şarkı Sözleri - İtirazım Var İndir Diposkan Oleh: Doğukan Öztürk