28 Temmuz 2018 Cumartesi

İdo Tatlıses - Bileklerime Kadar Acıyo İndir

İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo Şarkı Sözleri, İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo İndir, şarkı sözleri yayınını sizler için 7/28/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

7/28/2018 tarihinde yayınladığımız İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo Şarkı Sözleri, İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo İndir, sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo Şarkı Sözleri, İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo İndir, şarkı sözleri...

İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo Şarkı Sözleri, İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo İndir, Sözleri

İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo Şarkı Sözleri

Bileklerime kadar acıyo
Gitmiyo başımın çaresiz ağrısı
Sensiz çok kanıyo
Haykırıyo yürek ağrısı

Yürek bi beni dinlemiyo
Halim kötü bunu söylemiyo
Gözlerim sensiz gülmüyo

Bide dokunamadım sana ben
Senin aslında niyetin belliydi
Soruyorum ama kalbime neden
Söyledikleri hep imalı sana

Gitme sen kal
Sevdiğim aman aman
Gidecek sevginin
Ne önemi var

Gitme sen kal
Sevdiğim aman aman
Bunun silip atmaktan
Ne farkı var
Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo Şarkı Sözleri, İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo İndir, şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo Şarkı Sözleri, İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo İndir, şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo Şarkı Sözleri, İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo İndir, şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve Yİdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo Şarkı Sözleri, İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo İndir, şarkısını paylaş. İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo Şarkı Sözleri, İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo İndir, şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo Şarkı Sözleri, İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo İndir,, İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo Şarkı Sözleri, İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo İndir, Söz, İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo Şarkı Sözleri, İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo İndir, Sözü, İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo Şarkı Sözleri, İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo İndir, Sözler, İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo Şarkı Sözleri, İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo İndir, Sözleri, İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo Şarkı Sözleri, İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo İndir, Şarkı Söz, İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo Şarkı Sözleri, İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo İndir, Şarkı Sözler, İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo Şarkı Sözleri, İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo İndir, Şarkı Sözleri, İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo Şarkı Sözleri, İdo Tatlıses Bileklerime Kadar Acıyo İndir, Şarkı Sözü
İdo Tatlıses - Bileklerime Kadar Acıyo İndir Diposkan Oleh: Doğukan Öztürk