13 Temmuz 2018 Cuma

Seçkin - Yalnızlık Kader Değil İndir

Seçkin Yalnızlık Kader Değil Şarkı Sözleri, Seçkin Yalnızlık Kader Değil İndir, şarkı sözleri yayınını sizler için 7/13/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

7/13/2018 tarihinde yayınladığımız Seçkin Yalnızlık Kader Değil Şarkı Sözleri, Seçkin Yalnızlık Kader Değil İndir, sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Seçkin Yalnızlık Kader Değil Şarkı Sözleri, Seçkin Yalnızlık Kader Değil İndir, şarkı sözleri...

Seçkin Yalnızlık Kader Değil Şarkı Sözleri, Seçkin Yalnızlık Kader Değil İndir, Sözleri

Seçkin Yalnızlık Kader Değil Şarkı Sözleri

Öyle biran beni tuttun düşmüyordum oysa
Ne tesadüf arıyordun sen de beni hesapta
Kim bilirdi nefesini çektiğim gecelerden
Gelecektik bu acıklı sonlara

Son gülen iyi güler
Üzülme tatlım ağlamak bi hüner
Ne ilgini ne sevgini zahmet etme

Yalnızlık kader değil biri çıkar gelir
Eline düştümü hakkını tam verir
Geceler oldu mu dibe vuruldu mu
Tipine bakmadan öptüğün oldu mu?

Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Seçkin Yalnızlık Kader Değil Şarkı Sözleri, Seçkin Yalnızlık Kader Değil İndir, şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Seçkin Yalnızlık Kader Değil Şarkı Sözleri, Seçkin Yalnızlık Kader Değil İndir, şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Seçkin Yalnızlık Kader Değil Şarkı Sözleri, Seçkin Yalnızlık Kader Değil İndir, şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YSeçkin Yalnızlık Kader Değil Şarkı Sözleri, Seçkin Yalnızlık Kader Değil İndir, şarkısını paylaş. Seçkin Yalnızlık Kader Değil Şarkı Sözleri, Seçkin Yalnızlık Kader Değil İndir, şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Seçkin Yalnızlık Kader Değil Şarkı Sözleri, Seçkin Yalnızlık Kader Değil İndir,, Seçkin Yalnızlık Kader Değil Şarkı Sözleri, Seçkin Yalnızlık Kader Değil İndir, Söz, Seçkin Yalnızlık Kader Değil Şarkı Sözleri, Seçkin Yalnızlık Kader Değil İndir, Sözü, Seçkin Yalnızlık Kader Değil Şarkı Sözleri, Seçkin Yalnızlık Kader Değil İndir, Sözler, Seçkin Yalnızlık Kader Değil Şarkı Sözleri, Seçkin Yalnızlık Kader Değil İndir, Sözleri, Seçkin Yalnızlık Kader Değil Şarkı Sözleri, Seçkin Yalnızlık Kader Değil İndir, Şarkı Söz, Seçkin Yalnızlık Kader Değil Şarkı Sözleri, Seçkin Yalnızlık Kader Değil İndir, Şarkı Sözler, Seçkin Yalnızlık Kader Değil Şarkı Sözleri, Seçkin Yalnızlık Kader Değil İndir, Şarkı Sözleri, Seçkin Yalnızlık Kader Değil Şarkı Sözleri, Seçkin Yalnızlık Kader Değil İndir, Şarkı Sözü
Seçkin - Yalnızlık Kader Değil İndir Diposkan Oleh: Doğukan Öztürk