8 Temmuz 2018 Pazar

Yağız Koptum Bu Gece Şarkı Sözleri - Koptum Bu Gece İndir

Yağız Koptum Bu Gece Şarkı Sözleri,Koptum Bu Gece İndir şarkı sözleri yayınını sizler için 7/8/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

7/8/2018 tarihinde yayınladığımız Yağız Koptum Bu Gece Şarkı Sözleri,Koptum Bu Gece İndir sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Yağız Koptum Bu Gece Şarkı Sözleri,Koptum Bu Gece İndir şarkı sözleri...

Yağız Koptum Bu Gece Şarkı Sözleri,Koptum Bu Gece İndir Sözleri

Yağız Koptum Bu Gece Şarkı Sözleri


Çektim hasreti yeteri kadar
Çok bile dayandım bugüne kadar
Bu aşkın sonu yok ölene kadar
Bırakmam peşini yar sen benimsin

Koptum bu gece
Tutmayın beni
Ölüm korkutmuyor
Seven kalbimi

Gidişinle her gün bunalımdayım
Kaybettim aklımı isyanlardayım
Sürgünüm yine ben firarlardayım
Tutukluyum sende yar sen benimsin

Koptum bu gece
Tutmayın beni
Ölüm korkutmuyor
Seven kalbimi


Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Yağız Koptum Bu Gece Şarkı Sözleri,Koptum Bu Gece İndir şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Yağız Koptum Bu Gece Şarkı Sözleri,Koptum Bu Gece İndir şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Yağız Koptum Bu Gece Şarkı Sözleri,Koptum Bu Gece İndir şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YYağız Koptum Bu Gece Şarkı Sözleri,Koptum Bu Gece İndir şarkısını paylaş. Yağız Koptum Bu Gece Şarkı Sözleri,Koptum Bu Gece İndir şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Yağız Koptum Bu Gece Şarkı Sözleri,Koptum Bu Gece İndir, Yağız Koptum Bu Gece Şarkı Sözleri,Koptum Bu Gece İndir Söz, Yağız Koptum Bu Gece Şarkı Sözleri,Koptum Bu Gece İndir Sözü, Yağız Koptum Bu Gece Şarkı Sözleri,Koptum Bu Gece İndir Sözler, Yağız Koptum Bu Gece Şarkı Sözleri,Koptum Bu Gece İndir Sözleri, Yağız Koptum Bu Gece Şarkı Sözleri,Koptum Bu Gece İndir Şarkı Söz, Yağız Koptum Bu Gece Şarkı Sözleri,Koptum Bu Gece İndir Şarkı Sözler, Yağız Koptum Bu Gece Şarkı Sözleri,Koptum Bu Gece İndir Şarkı Sözleri, Yağız Koptum Bu Gece Şarkı Sözleri,Koptum Bu Gece İndir Şarkı Sözü
Yağız Koptum Bu Gece Şarkı Sözleri - Koptum Bu Gece İndir Diposkan Oleh: Doğukan Öztürk