27 Ağustos 2018 Pazartesi

Ceyhun Damla Yol Verin Bana Dağlar sözleri

Ceyhun,Damla,Yol,Verin,Bana,Dağlar,sözleri şarkı sözleri yayınını sizler için 8/27/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

8/27/2018 tarihinde yayınladığımız Ceyhun,Damla,Yol,Verin,Bana,Dağlar,sözleri sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Ceyhun,Damla,Yol,Verin,Bana,Dağlar,sözleri şarkı sözleri...

Ceyhun,Damla,Yol,Verin,Bana,Dağlar,sözleri Sözleri

Ceyhun Damla Yol Verin Bana Dağlar Şarkı Sözleri

Şarkı sözleri yakında eklenecektir.

Ceyhun Damla Yol Verin Bana Dağlar Dinle

Söz & Müzik: Hakan Altun
Düzenleme: Sedat Sakarya
Yönetmen: Kemal Başbuğ


Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Ceyhun,Damla,Yol,Verin,Bana,Dağlar,sözleri şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Ceyhun,Damla,Yol,Verin,Bana,Dağlar,sözleri şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Ceyhun,Damla,Yol,Verin,Bana,Dağlar,sözleri şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YCeyhun,Damla,Yol,Verin,Bana,Dağlar,sözleri şarkısını paylaş. Ceyhun,Damla,Yol,Verin,Bana,Dağlar,sözleri şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Ceyhun,Damla,Yol,Verin,Bana,Dağlar,sözleri, Ceyhun,Damla,Yol,Verin,Bana,Dağlar,sözleri Söz, Ceyhun,Damla,Yol,Verin,Bana,Dağlar,sözleri Sözü, Ceyhun,Damla,Yol,Verin,Bana,Dağlar,sözleri Sözler, Ceyhun,Damla,Yol,Verin,Bana,Dağlar,sözleri Sözleri, Ceyhun,Damla,Yol,Verin,Bana,Dağlar,sözleri Şarkı Söz, Ceyhun,Damla,Yol,Verin,Bana,Dağlar,sözleri Şarkı Sözler, Ceyhun,Damla,Yol,Verin,Bana,Dağlar,sözleri Şarkı Sözleri, Ceyhun,Damla,Yol,Verin,Bana,Dağlar,sözleri Şarkı Sözü
Ceyhun Damla Yol Verin Bana Dağlar sözleri Diposkan Oleh: Ferhat Çevik