28 Ağustos 2018 Salı

Cüneyt Turan Çavheşina Min sözleri

Cüneyt,Turan,Çavheşina,Min,sözleri şarkı sözleri yayınını sizler için 8/28/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

8/28/2018 tarihinde yayınladığımız Cüneyt,Turan,Çavheşina,Min,sözleri sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Cüneyt,Turan,Çavheşina,Min,sözleri şarkı sözleri...

Cüneyt,Turan,Çavheşina,Min,sözleri Sözleri

Cüneyt Turan Çavheşina Min Şarkı Sözleri

Şarkı sözleri yakında eklenecektir.

Cüneyt Turan Çavheşina Min Dinle

Söz & Müzik: Cüneyt Turan
Düzenleme: Aleattin Aykoç
Yönetmen: Süleyman Bakır


Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Cüneyt,Turan,Çavheşina,Min,sözleri şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Cüneyt,Turan,Çavheşina,Min,sözleri şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Cüneyt,Turan,Çavheşina,Min,sözleri şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YCüneyt,Turan,Çavheşina,Min,sözleri şarkısını paylaş. Cüneyt,Turan,Çavheşina,Min,sözleri şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Cüneyt,Turan,Çavheşina,Min,sözleri, Cüneyt,Turan,Çavheşina,Min,sözleri Söz, Cüneyt,Turan,Çavheşina,Min,sözleri Sözü, Cüneyt,Turan,Çavheşina,Min,sözleri Sözler, Cüneyt,Turan,Çavheşina,Min,sözleri Sözleri, Cüneyt,Turan,Çavheşina,Min,sözleri Şarkı Söz, Cüneyt,Turan,Çavheşina,Min,sözleri Şarkı Sözler, Cüneyt,Turan,Çavheşina,Min,sözleri Şarkı Sözleri, Cüneyt,Turan,Çavheşina,Min,sözleri Şarkı Sözü
Cüneyt Turan Çavheşina Min sözleri Diposkan Oleh: Ferhat Çevik