6 Ağustos 2018 Pazartesi

Ekrem & Erşan İkilisi Bir Kız Gördüm sözleri

Ekrem,&,Erşan,İkilisi,Bir,Kız,Gördüm,sözleri şarkı sözleri yayınını sizler için 8/6/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

8/6/2018 tarihinde yayınladığımız Ekrem,&,Erşan,İkilisi,Bir,Kız,Gördüm,sözleri sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Ekrem,&,Erşan,İkilisi,Bir,Kız,Gördüm,sözleri şarkı sözleri...

Ekrem,&,Erşan,İkilisi,Bir,Kız,Gördüm,sözleri Sözleri

Ekrem & Erşan İkilisi Bir Kız Gördüm Şarkı Sözleri

Şarkı sözleri yakında eklenecekir.

Ekrem & Erşan İkilisi Bir Kız Gördüm Dinle

Söz: Şaban Kaya
Müzik: Erşan Hürman
Düzenleme: Ferdi Bilir
Yönetmen: Onay Çebar


Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Ekrem,&,Erşan,İkilisi,Bir,Kız,Gördüm,sözleri şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Ekrem,&,Erşan,İkilisi,Bir,Kız,Gördüm,sözleri şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Ekrem,&,Erşan,İkilisi,Bir,Kız,Gördüm,sözleri şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YEkrem,&,Erşan,İkilisi,Bir,Kız,Gördüm,sözleri şarkısını paylaş. Ekrem,&,Erşan,İkilisi,Bir,Kız,Gördüm,sözleri şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Ekrem,&,Erşan,İkilisi,Bir,Kız,Gördüm,sözleri, Ekrem,&,Erşan,İkilisi,Bir,Kız,Gördüm,sözleri Söz, Ekrem,&,Erşan,İkilisi,Bir,Kız,Gördüm,sözleri Sözü, Ekrem,&,Erşan,İkilisi,Bir,Kız,Gördüm,sözleri Sözler, Ekrem,&,Erşan,İkilisi,Bir,Kız,Gördüm,sözleri Sözleri, Ekrem,&,Erşan,İkilisi,Bir,Kız,Gördüm,sözleri Şarkı Söz, Ekrem,&,Erşan,İkilisi,Bir,Kız,Gördüm,sözleri Şarkı Sözler, Ekrem,&,Erşan,İkilisi,Bir,Kız,Gördüm,sözleri Şarkı Sözleri, Ekrem,&,Erşan,İkilisi,Bir,Kız,Gördüm,sözleri Şarkı Sözü
Ekrem & Erşan İkilisi Bir Kız Gördüm sözleri Diposkan Oleh: Ferhat Çevik