21 Ağustos 2018 Salı

Güngör Kahraman - Biri Var Orda

Güngör,Kahraman,-,Biri,Var,Orda şarkı sözleri yayınını sizler için 8/21/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

8/21/2018 tarihinde yayınladığımız Güngör,Kahraman,-,Biri,Var,Orda sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Güngör,Kahraman,-,Biri,Var,Orda şarkı sözleri...

Güngör,Kahraman,-,Biri,Var,Orda Sözleri

Güngör Kahraman'ın, Seyhan Müzik etiketiyle yayınlanan "Biri Var Orda" isimli tekli çalışması, video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz & Müzik: Zulfi Badalov

Türkçe Pop oynatma listesi:
Yeni Hit Şarkılar:
tamsozleri.com’te bu ay:

tamsozleri.com, Facebook'ta,
aynı zamanda Twitter'da,
bir de Instagram'da!
ve Spotify'da:
peki YouTube kanalımıza abone oldunuz mu?Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Güngör,Kahraman,-,Biri,Var,Orda şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Güngör,Kahraman,-,Biri,Var,Orda şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Güngör,Kahraman,-,Biri,Var,Orda şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YGüngör,Kahraman,-,Biri,Var,Orda şarkısını paylaş. Güngör,Kahraman,-,Biri,Var,Orda şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Güngör,Kahraman,-,Biri,Var,Orda, Güngör,Kahraman,-,Biri,Var,Orda Söz, Güngör,Kahraman,-,Biri,Var,Orda Sözü, Güngör,Kahraman,-,Biri,Var,Orda Sözler, Güngör,Kahraman,-,Biri,Var,Orda Sözleri, Güngör,Kahraman,-,Biri,Var,Orda Şarkı Söz, Güngör,Kahraman,-,Biri,Var,Orda Şarkı Sözler, Güngör,Kahraman,-,Biri,Var,Orda Şarkı Sözleri, Güngör,Kahraman,-,Biri,Var,Orda Şarkı Sözü
Güngör Kahraman - Biri Var Orda Diposkan Oleh: Ferhat Çevik