1 Ağustos 2018 Çarşamba

Kaan Boşnak - Ben Kaldım İndir

Kaan Boşnak Ben Kaldım Şarkı Sözleri, Kaan Boşnak Ben Kaldım İndir, şarkı sözleri yayınını sizler için 8/1/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

8/1/2018 tarihinde yayınladığımız Kaan Boşnak Ben Kaldım Şarkı Sözleri, Kaan Boşnak Ben Kaldım İndir, sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Kaan Boşnak Ben Kaldım Şarkı Sözleri, Kaan Boşnak Ben Kaldım İndir, şarkı sözleri...

Kaan Boşnak Ben Kaldım Şarkı Sözleri, Kaan Boşnak Ben Kaldım İndir, Sözleri

Kaan Boşnak Ben Kaldım Şarkı Sözleri

Telefona kitlen ekranı kaydır
Millete saydır
Aradığın huzur bu mu
Topluyordun yine boşa sardın
Boka bakttın
Sabahattın Durul

Tertemizim tam bir buçuk aydır
Sözümü tuttum
Herkes gitti bir ben kaldım
Saatimi kurdum

Takip ettim aradım her yerde
Bebeğim evin nerede
Yola çıkmak lazım yavaştan
kuruldum, kızdım, huysuzlandım
İstanbul savaşta, temmuz sıcağı başta
Yaz bitti yavaştan...

Tertemizim tam bir buçuk aydır
Sözümü tuttum
Herkes gitti bir ben kaldım
Hapı yuttum


Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Kaan Boşnak Ben Kaldım Şarkı Sözleri, Kaan Boşnak Ben Kaldım İndir, şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Kaan Boşnak Ben Kaldım Şarkı Sözleri, Kaan Boşnak Ben Kaldım İndir, şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Kaan Boşnak Ben Kaldım Şarkı Sözleri, Kaan Boşnak Ben Kaldım İndir, şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YKaan Boşnak Ben Kaldım Şarkı Sözleri, Kaan Boşnak Ben Kaldım İndir, şarkısını paylaş. Kaan Boşnak Ben Kaldım Şarkı Sözleri, Kaan Boşnak Ben Kaldım İndir, şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Kaan Boşnak Ben Kaldım Şarkı Sözleri, Kaan Boşnak Ben Kaldım İndir,, Kaan Boşnak Ben Kaldım Şarkı Sözleri, Kaan Boşnak Ben Kaldım İndir, Söz, Kaan Boşnak Ben Kaldım Şarkı Sözleri, Kaan Boşnak Ben Kaldım İndir, Sözü, Kaan Boşnak Ben Kaldım Şarkı Sözleri, Kaan Boşnak Ben Kaldım İndir, Sözler, Kaan Boşnak Ben Kaldım Şarkı Sözleri, Kaan Boşnak Ben Kaldım İndir, Sözleri, Kaan Boşnak Ben Kaldım Şarkı Sözleri, Kaan Boşnak Ben Kaldım İndir, Şarkı Söz, Kaan Boşnak Ben Kaldım Şarkı Sözleri, Kaan Boşnak Ben Kaldım İndir, Şarkı Sözler, Kaan Boşnak Ben Kaldım Şarkı Sözleri, Kaan Boşnak Ben Kaldım İndir, Şarkı Sözleri, Kaan Boşnak Ben Kaldım Şarkı Sözleri, Kaan Boşnak Ben Kaldım İndir, Şarkı Sözü
Kaan Boşnak - Ben Kaldım İndir Diposkan Oleh: Doğukan Öztürk