29 Ağustos 2018 Çarşamba

Umut İşli Egeli Kadınların Hatrına sözleri

Umut,İşli,Egeli,Kadınların,Hatrına,sözleri şarkı sözleri yayınını sizler için 8/29/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

8/29/2018 tarihinde yayınladığımız Umut,İşli,Egeli,Kadınların,Hatrına,sözleri sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Umut,İşli,Egeli,Kadınların,Hatrına,sözleri şarkı sözleri...

Umut,İşli,Egeli,Kadınların,Hatrına,sözleri Sözleri

Umut İşli Egeli Kadınların Hatrına Şarkı Sözleri

Şarkı sözleri yakında eklenecektir.

Umut İşli Egeli Kadınların Hatrına Dinle

Söz & Müzik: Umut İşli
Düzenleme: Umut İşli & Cihan İşli
Yönetmen: Cem Kılıç


Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Umut,İşli,Egeli,Kadınların,Hatrına,sözleri şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Umut,İşli,Egeli,Kadınların,Hatrına,sözleri şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Umut,İşli,Egeli,Kadınların,Hatrına,sözleri şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YUmut,İşli,Egeli,Kadınların,Hatrına,sözleri şarkısını paylaş. Umut,İşli,Egeli,Kadınların,Hatrına,sözleri şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Umut,İşli,Egeli,Kadınların,Hatrına,sözleri, Umut,İşli,Egeli,Kadınların,Hatrına,sözleri Söz, Umut,İşli,Egeli,Kadınların,Hatrına,sözleri Sözü, Umut,İşli,Egeli,Kadınların,Hatrına,sözleri Sözler, Umut,İşli,Egeli,Kadınların,Hatrına,sözleri Sözleri, Umut,İşli,Egeli,Kadınların,Hatrına,sözleri Şarkı Söz, Umut,İşli,Egeli,Kadınların,Hatrına,sözleri Şarkı Sözler, Umut,İşli,Egeli,Kadınların,Hatrına,sözleri Şarkı Sözleri, Umut,İşli,Egeli,Kadınların,Hatrına,sözleri Şarkı Sözü
Umut İşli Egeli Kadınların Hatrına sözleri Diposkan Oleh: Ferhat Çevik