15 Eylül 2018 Cumartesi

Bir Deli Rüzgar Dizi Müziği Jenerik sözleri

Bir,Deli,Rüzgar,Dizi,Müziği,Jenerik,sözleri şarkı sözleri yayınını sizler için 9/15/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

9/15/2018 tarihinde yayınladığımız Bir,Deli,Rüzgar,Dizi,Müziği,Jenerik,sözleri sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Bir,Deli,Rüzgar,Dizi,Müziği,Jenerik,sözleri şarkı sözleri...

Bir,Deli,Rüzgar,Dizi,Müziği,Jenerik,sözleri Sözleri

Bir Deli Rüzgar Dizi Müziği ve jenerikler, dizi yayın süresince bu konuda üzerinde paylaşılacaktır. Bir Deli Rüzgar Dizisinde çalan şarkılarla ilgili taleplerinizi yorum alanında paylaşabilirsiniz.

Fox Tv ekranlarında 15 Eylül itibariyle buluşan “Bir Deli Rüzgar” dizisi ilk bölümüyle sosyal medyada büyük bir beğeni topladı. Duygusal ağırlıklı olan dizi oyuncu kadrosunda Pelin Uluksar, Gürol Güngör, Fulya Ülvan, Mehmet Ali Yılmaz, Seda Akdoğan, Ferit Kaya, Taner Turan, Fulden Akyürek, Ceren Benderlioğlu, Cengiz Tangör, Serkan Acay, Eda Özel, Meriç Özkaya, Kuzey Dönmez ve Naz Sayıner gibi başarılı isimler de yer alıyor.

Yönetmenliğini Altan Dönmez’in yaptığı, senaryosunu Volkan Gürses’in kaleme aldığı, başrollerinde; Hatice Aslan, Pınar Deniz, Berk Cankat, Almila Ada, Görkem Kanbolat Arslan, Erdem Kaynarca ve Mustafa Uğurlu’nun yer alıyor.

Bir Deli Rüzgar Dizi Müziği Sözleri


Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Bir,Deli,Rüzgar,Dizi,Müziği,Jenerik,sözleri şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Bir,Deli,Rüzgar,Dizi,Müziği,Jenerik,sözleri şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Bir,Deli,Rüzgar,Dizi,Müziği,Jenerik,sözleri şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YBir,Deli,Rüzgar,Dizi,Müziği,Jenerik,sözleri şarkısını paylaş. Bir,Deli,Rüzgar,Dizi,Müziği,Jenerik,sözleri şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Bir,Deli,Rüzgar,Dizi,Müziği,Jenerik,sözleri, Bir,Deli,Rüzgar,Dizi,Müziği,Jenerik,sözleri Söz, Bir,Deli,Rüzgar,Dizi,Müziği,Jenerik,sözleri Sözü, Bir,Deli,Rüzgar,Dizi,Müziği,Jenerik,sözleri Sözler, Bir,Deli,Rüzgar,Dizi,Müziği,Jenerik,sözleri Sözleri, Bir,Deli,Rüzgar,Dizi,Müziği,Jenerik,sözleri Şarkı Söz, Bir,Deli,Rüzgar,Dizi,Müziği,Jenerik,sözleri Şarkı Sözler, Bir,Deli,Rüzgar,Dizi,Müziği,Jenerik,sözleri Şarkı Sözleri, Bir,Deli,Rüzgar,Dizi,Müziği,Jenerik,sözleri Şarkı Sözü
Bir Deli Rüzgar Dizi Müziği Jenerik sözleri Diposkan Oleh: Ferhat Çevik