20 Eylül 2018 Perşembe

Bir Zamanlar Çukurova 2.Bölüm Çalan Şarkı sözleri

Bir,Zamanlar,Çukurova,2.Bölüm,Çalan,Şarkı,sözleri şarkı sözleri yayınını sizler için 9/20/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

9/20/2018 tarihinde yayınladığımız Bir,Zamanlar,Çukurova,2.Bölüm,Çalan,Şarkı,sözleri sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Bir,Zamanlar,Çukurova,2.Bölüm,Çalan,Şarkı,sözleri şarkı sözleri...

Bir,Zamanlar,Çukurova,2.Bölüm,Çalan,Şarkı,sözleri Sözleri

Bir Zamanlar Çukurova 13 Eylül Perşembe günü Atv kanalında yayınlandı. İlk bölümü ile seyircilerin büyük bir ilgisini topladı. Bugün ise Bir Zamanlar Çukurova 2.Bölümü yayınlandı ve Bir Zamanlar Çukurova dizisinde çalan şarkı ve şarkı sözleri sizlerle birlikte. Şarkı hakkında yorumlarınızı yorum kısmına yazabilirsiniz.

Esmeray Unutma Beni Şarkı Sözleri

Boğazında düğümlenen hıçkırık olayım
Unutma beni, unutama beni
Gözünden damlayamayan göz yaşın olayım
Unutma beni, unutama beni

Gölgen gibi adım adım
Her solukta benim adım
Ben nasıl ki unutmadım
Sen de unutma beni, unutama beni

Bitmek bilmez kapkaranlık geceler boyunca
Unutma beni, unutama beni
Ayrılığın acısını kalbinde duyunca

Unutma beni, unutama beni
Sevişirken, öpüşürken
Yapayalnız dolaşırken
Unutmaya çalışırken
Unutama beni, unutama beni

Esmeray Unutma Beni Dinle


Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Bir,Zamanlar,Çukurova,2.Bölüm,Çalan,Şarkı,sözleri şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Bir,Zamanlar,Çukurova,2.Bölüm,Çalan,Şarkı,sözleri şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Bir,Zamanlar,Çukurova,2.Bölüm,Çalan,Şarkı,sözleri şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YBir,Zamanlar,Çukurova,2.Bölüm,Çalan,Şarkı,sözleri şarkısını paylaş. Bir,Zamanlar,Çukurova,2.Bölüm,Çalan,Şarkı,sözleri şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Bir,Zamanlar,Çukurova,2.Bölüm,Çalan,Şarkı,sözleri, Bir,Zamanlar,Çukurova,2.Bölüm,Çalan,Şarkı,sözleri Söz, Bir,Zamanlar,Çukurova,2.Bölüm,Çalan,Şarkı,sözleri Sözü, Bir,Zamanlar,Çukurova,2.Bölüm,Çalan,Şarkı,sözleri Sözler, Bir,Zamanlar,Çukurova,2.Bölüm,Çalan,Şarkı,sözleri Sözleri, Bir,Zamanlar,Çukurova,2.Bölüm,Çalan,Şarkı,sözleri Şarkı Söz, Bir,Zamanlar,Çukurova,2.Bölüm,Çalan,Şarkı,sözleri Şarkı Sözler, Bir,Zamanlar,Çukurova,2.Bölüm,Çalan,Şarkı,sözleri Şarkı Sözleri, Bir,Zamanlar,Çukurova,2.Bölüm,Çalan,Şarkı,sözleri Şarkı Sözü
Bir Zamanlar Çukurova 2.Bölüm Çalan Şarkı sözleri Diposkan Oleh: Ferhat Çevik