17 Eylül 2018 Pazartesi

Ferdi Yaman - Kendime Yeni Bir Aşk Buldum

Ferdi,Yaman,-,Kendime,Yeni,Bir,Aşk,Buldum şarkı sözleri yayınını sizler için 9/17/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

9/17/2018 tarihinde yayınladığımız Ferdi,Yaman,-,Kendime,Yeni,Bir,Aşk,Buldum sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Ferdi,Yaman,-,Kendime,Yeni,Bir,Aşk,Buldum şarkı sözleri...

Ferdi,Yaman,-,Kendime,Yeni,Bir,Aşk,Buldum Sözleri

Ferdi Yaman'ın, Silvana Müzik etiketiyle yayınlanan "Kendime Yeni Bir Aşk Buldum" isimli tekli çalışması, video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz & Müzik: Ferdi Yaman
Düzenleme: Ferdi Yaman
Yönetmen: Süleyman Bakır

Türkçe Pop oynatma listesi:
Yeni Hit Şarkılar:
tamsozleri.com’te bu ay:

tamsozleri.com, Facebook'ta,
aynı zamanda Twitter'da,
bir de Instagram'da!
ve Spotify'da:
peki YouTube kanalımıza abone oldunuz mu?Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Ferdi,Yaman,-,Kendime,Yeni,Bir,Aşk,Buldum şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Ferdi,Yaman,-,Kendime,Yeni,Bir,Aşk,Buldum şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Ferdi,Yaman,-,Kendime,Yeni,Bir,Aşk,Buldum şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YFerdi,Yaman,-,Kendime,Yeni,Bir,Aşk,Buldum şarkısını paylaş. Ferdi,Yaman,-,Kendime,Yeni,Bir,Aşk,Buldum şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Ferdi,Yaman,-,Kendime,Yeni,Bir,Aşk,Buldum, Ferdi,Yaman,-,Kendime,Yeni,Bir,Aşk,Buldum Söz, Ferdi,Yaman,-,Kendime,Yeni,Bir,Aşk,Buldum Sözü, Ferdi,Yaman,-,Kendime,Yeni,Bir,Aşk,Buldum Sözler, Ferdi,Yaman,-,Kendime,Yeni,Bir,Aşk,Buldum Sözleri, Ferdi,Yaman,-,Kendime,Yeni,Bir,Aşk,Buldum Şarkı Söz, Ferdi,Yaman,-,Kendime,Yeni,Bir,Aşk,Buldum Şarkı Sözler, Ferdi,Yaman,-,Kendime,Yeni,Bir,Aşk,Buldum Şarkı Sözleri, Ferdi,Yaman,-,Kendime,Yeni,Bir,Aşk,Buldum Şarkı Sözü
Ferdi Yaman - Kendime Yeni Bir Aşk Buldum Diposkan Oleh: Ferhat Çevik