6 Eylül 2018 Perşembe

Hüsne Ozan - Sevdalandım Bir Güzele

Hüsne,Ozan,-,Sevdalandım,Bir,Güzele şarkı sözleri yayınını sizler için 9/6/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

9/6/2018 tarihinde yayınladığımız Hüsne,Ozan,-,Sevdalandım,Bir,Güzele sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Hüsne,Ozan,-,Sevdalandım,Bir,Güzele şarkı sözleri...

Hüsne,Ozan,-,Sevdalandım,Bir,Güzele Sözleri

Hüsne Ozan'ın, Duy Müzik etiketiyle yayınlanan "Sevdalandım Bir Güzele" isimli tekli çalışması, video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz & Müzik: Cem Cansız
Düzenleme: Sedat Akdağ

Türkçe Pop oynatma listesi:
Yeni Hit Şarkılar:
tamsozleri.com’te bu ay:

tamsozleri.com, Facebook'ta,
aynı zamanda Twitter'da,
bir de Instagram'da!
ve Spotify'da:
peki YouTube kanalımıza abone oldunuz mu?Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Hüsne,Ozan,-,Sevdalandım,Bir,Güzele şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Hüsne,Ozan,-,Sevdalandım,Bir,Güzele şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Hüsne,Ozan,-,Sevdalandım,Bir,Güzele şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YHüsne,Ozan,-,Sevdalandım,Bir,Güzele şarkısını paylaş. Hüsne,Ozan,-,Sevdalandım,Bir,Güzele şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Hüsne,Ozan,-,Sevdalandım,Bir,Güzele, Hüsne,Ozan,-,Sevdalandım,Bir,Güzele Söz, Hüsne,Ozan,-,Sevdalandım,Bir,Güzele Sözü, Hüsne,Ozan,-,Sevdalandım,Bir,Güzele Sözler, Hüsne,Ozan,-,Sevdalandım,Bir,Güzele Sözleri, Hüsne,Ozan,-,Sevdalandım,Bir,Güzele Şarkı Söz, Hüsne,Ozan,-,Sevdalandım,Bir,Güzele Şarkı Sözler, Hüsne,Ozan,-,Sevdalandım,Bir,Güzele Şarkı Sözleri, Hüsne,Ozan,-,Sevdalandım,Bir,Güzele Şarkı Sözü
Hüsne Ozan - Sevdalandım Bir Güzele Diposkan Oleh: Ferhat Çevik