26 Eylül 2018 Çarşamba

Mecit Yiğit - Arada Bir Ara Yarim

Mecit,Yiğit,-,Arada,Bir,Ara,Yarim şarkı sözleri yayınını sizler için 9/26/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

9/26/2018 tarihinde yayınladığımız Mecit,Yiğit,-,Arada,Bir,Ara,Yarim sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Mecit,Yiğit,-,Arada,Bir,Ara,Yarim şarkı sözleri...

Mecit,Yiğit,-,Arada,Bir,Ara,Yarim Sözleri

Mecit Yiğit'in, Armoni Müzik etiketiyle yayınlanan "Vicdansızın Biri" albümünde yer alan "Arada Bir Ara Yarim" isimli şarkısı, video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz & Müzik: Mecit Yiğit
Düzenleme: Ferit Ergül
Yönetmen: Ferit Ergül

Türkçe Pop oynatma listesi:
Yeni Hit Şarkılar:
tamsozleri.com’te bu ay:

tamsozleri.com, Facebook'ta,
aynı zamanda Twitter'da,
bir de Instagram'da!
ve Spotify'da:
peki YouTube kanalımıza abone oldunuz mu?



Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Mecit,Yiğit,-,Arada,Bir,Ara,Yarim şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Mecit,Yiğit,-,Arada,Bir,Ara,Yarim şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Mecit,Yiğit,-,Arada,Bir,Ara,Yarim şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YMecit,Yiğit,-,Arada,Bir,Ara,Yarim şarkısını paylaş. Mecit,Yiğit,-,Arada,Bir,Ara,Yarim şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Mecit,Yiğit,-,Arada,Bir,Ara,Yarim, Mecit,Yiğit,-,Arada,Bir,Ara,Yarim Söz, Mecit,Yiğit,-,Arada,Bir,Ara,Yarim Sözü, Mecit,Yiğit,-,Arada,Bir,Ara,Yarim Sözler, Mecit,Yiğit,-,Arada,Bir,Ara,Yarim Sözleri, Mecit,Yiğit,-,Arada,Bir,Ara,Yarim Şarkı Söz, Mecit,Yiğit,-,Arada,Bir,Ara,Yarim Şarkı Sözler, Mecit,Yiğit,-,Arada,Bir,Ara,Yarim Şarkı Sözleri, Mecit,Yiğit,-,Arada,Bir,Ara,Yarim Şarkı Sözü
Mecit Yiğit - Arada Bir Ara Yarim Diposkan Oleh: Ferhat Çevik