20 Eylül 2018 Perşembe

mor ve ötesi - Büyük Düşler (Batuhan Oğuz Remix)

mor,ve,ötesi,-,Büyük,Düşler,(Batuhan,Oğuz,Remix) şarkı sözleri yayınını sizler için 9/20/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

9/20/2018 tarihinde yayınladığımız mor,ve,ötesi,-,Büyük,Düşler,(Batuhan,Oğuz,Remix) sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte mor,ve,ötesi,-,Büyük,Düşler,(Batuhan,Oğuz,Remix) şarkı sözleri...

mor,ve,ötesi,-,Büyük,Düşler,(Batuhan,Oğuz,Remix) Sözleri

mor ve ötesi'nin, Rakun Müzik Film etiketiyle yayınlanan "BD9R" albümünde yer alan "Büyük Düşler (Batuhan Oğuz Remix)" isimli şarkısı, video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz & Müzik: mor ve ötesi
Düzenleme: Batuhan Oğuz
Yönetmen: Kerem Kabadayı

Türkçe Pop oynatma listesi:
Yeni Hit Şarkılar:
tamsozleri.com’te bu ay:

tamsozleri.com, Facebook'ta,
aynı zamanda Twitter'da,
bir de Instagram'da!
ve Spotify'da:
peki YouTube kanalımıza abone oldunuz mu?Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. mor,ve,ötesi,-,Büyük,Düşler,(Batuhan,Oğuz,Remix) şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit mor,ve,ötesi,-,Büyük,Düşler,(Batuhan,Oğuz,Remix) şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat mor,ve,ötesi,-,Büyük,Düşler,(Batuhan,Oğuz,Remix) şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve Ymor,ve,ötesi,-,Büyük,Düşler,(Batuhan,Oğuz,Remix) şarkısını paylaş. mor,ve,ötesi,-,Büyük,Düşler,(Batuhan,Oğuz,Remix) şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: mor,ve,ötesi,-,Büyük,Düşler,(Batuhan,Oğuz,Remix), mor,ve,ötesi,-,Büyük,Düşler,(Batuhan,Oğuz,Remix) Söz, mor,ve,ötesi,-,Büyük,Düşler,(Batuhan,Oğuz,Remix) Sözü, mor,ve,ötesi,-,Büyük,Düşler,(Batuhan,Oğuz,Remix) Sözler, mor,ve,ötesi,-,Büyük,Düşler,(Batuhan,Oğuz,Remix) Sözleri, mor,ve,ötesi,-,Büyük,Düşler,(Batuhan,Oğuz,Remix) Şarkı Söz, mor,ve,ötesi,-,Büyük,Düşler,(Batuhan,Oğuz,Remix) Şarkı Sözler, mor,ve,ötesi,-,Büyük,Düşler,(Batuhan,Oğuz,Remix) Şarkı Sözleri, mor,ve,ötesi,-,Büyük,Düşler,(Batuhan,Oğuz,Remix) Şarkı Sözü
mor ve ötesi - Büyük Düşler (Batuhan Oğuz Remix) Diposkan Oleh: Ferhat Çevik