4 Eylül 2018 Salı

Pınar Dağdelen - Bir Seni Düşündüm Bir de Sivas'ı

Pınar,Dağdelen,-,Bir,Seni,Düşündüm,Bir,de,Sivas'ı şarkı sözleri yayınını sizler için 9/4/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

9/4/2018 tarihinde yayınladığımız Pınar,Dağdelen,-,Bir,Seni,Düşündüm,Bir,de,Sivas'ı sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Pınar,Dağdelen,-,Bir,Seni,Düşündüm,Bir,de,Sivas'ı şarkı sözleri...

Pınar,Dağdelen,-,Bir,Seni,Düşündüm,Bir,de,Sivas'ı Sözleri

Pınar Dağdelen'in, Özdemir Müzik etiketiyle yayınlanan "Bir Seni Düşündüm Bir de Sivas'ı" isimli tekli çalışması, video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz: Yusuf Bulut
Müzik: Hazar Yıldız
Düzenleme: Kenan İlgen
Yönetmen: Erkan Nas

Türkçe Pop oynatma listesi:
Yeni Hit Şarkılar:
tamsozleri.com’te bu ay:

tamsozleri.com, Facebook'ta,
aynı zamanda Twitter'da,
bir de Instagram'da!
ve Spotify'da:
peki YouTube kanalımıza abone oldunuz mu?Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Pınar,Dağdelen,-,Bir,Seni,Düşündüm,Bir,de,Sivas'ı şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Pınar,Dağdelen,-,Bir,Seni,Düşündüm,Bir,de,Sivas'ı şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Pınar,Dağdelen,-,Bir,Seni,Düşündüm,Bir,de,Sivas'ı şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YPınar,Dağdelen,-,Bir,Seni,Düşündüm,Bir,de,Sivas'ı şarkısını paylaş. Pınar,Dağdelen,-,Bir,Seni,Düşündüm,Bir,de,Sivas'ı şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Pınar,Dağdelen,-,Bir,Seni,Düşündüm,Bir,de,Sivas'ı, Pınar,Dağdelen,-,Bir,Seni,Düşündüm,Bir,de,Sivas'ı Söz, Pınar,Dağdelen,-,Bir,Seni,Düşündüm,Bir,de,Sivas'ı Sözü, Pınar,Dağdelen,-,Bir,Seni,Düşündüm,Bir,de,Sivas'ı Sözler, Pınar,Dağdelen,-,Bir,Seni,Düşündüm,Bir,de,Sivas'ı Sözleri, Pınar,Dağdelen,-,Bir,Seni,Düşündüm,Bir,de,Sivas'ı Şarkı Söz, Pınar,Dağdelen,-,Bir,Seni,Düşündüm,Bir,de,Sivas'ı Şarkı Sözler, Pınar,Dağdelen,-,Bir,Seni,Düşündüm,Bir,de,Sivas'ı Şarkı Sözleri, Pınar,Dağdelen,-,Bir,Seni,Düşündüm,Bir,de,Sivas'ı Şarkı Sözü
Pınar Dağdelen - Bir Seni Düşündüm Bir de Sivas'ı Diposkan Oleh: Ferhat Çevik