28 Eylül 2018 Cuma

Tuna Kiremitçi feat. Eda Baba - Senden Kalan Her Şey

Tuna,Kiremitçi,,feat.,Eda,Baba,-,Senden,Kalan,Her,Şey şarkı sözleri yayınını sizler için 9/28/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

9/28/2018 tarihinde yayınladığımız Tuna,Kiremitçi,,feat.,Eda,Baba,-,Senden,Kalan,Her,Şey sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Tuna,Kiremitçi,,feat.,Eda,Baba,-,Senden,Kalan,Her,Şey şarkı sözleri...

Tuna,Kiremitçi,,feat.,Eda,Baba,-,Senden,Kalan,Her,Şey Sözleri

Tuna Kiremitçi feat. Eda Baba'nın, Pasaj & Garaj Müzik etiketiyle yayınlanan "Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları II" albümünde yayınlanacak "Senden Kalan Her Şey", video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz & Müzik: Tuna Kiremitçi
Düzenleme: Hüseyin Çebişci, Efe Demiryoğuran
Yönetmen: Güneş Duru

Türkçe Pop oynatma listesi:
Yeni Hit Şarkılar:
tamsozleri.com’te bu ay:

"Senden Kalan Her Şey" şarkı sözleri ile

İşte böyle zamanlar yüreklenir yalnızlığın
Sabahlara kadar ağlarken sen
Göz ardı ettiğin sözcükler anımsanır
Bıçak gibi kesince ayrılık

Senden kalan her şey
Senden kalan her şey
Senden kalan her şey
Dökülür karanlığa

Eski bir şarkıya yeni söz yazar gibi
İzler gibi hep aynı yörüngeyi
Beklemek neymiş dilerim bir gün anlarsın
Şimdilik üzme kendini

tamsozleri.com, Facebook'ta,
aynı zamanda Twitter'da,
bir de Instagram'da!
ve Spotify'da:
peki YouTube kanalımıza abone oldunuz mu?Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Tuna,Kiremitçi,,feat.,Eda,Baba,-,Senden,Kalan,Her,Şey şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Tuna,Kiremitçi,,feat.,Eda,Baba,-,Senden,Kalan,Her,Şey şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Tuna,Kiremitçi,,feat.,Eda,Baba,-,Senden,Kalan,Her,Şey şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YTuna,Kiremitçi,,feat.,Eda,Baba,-,Senden,Kalan,Her,Şey şarkısını paylaş. Tuna,Kiremitçi,,feat.,Eda,Baba,-,Senden,Kalan,Her,Şey şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Tuna,Kiremitçi,,feat.,Eda,Baba,-,Senden,Kalan,Her,Şey, Tuna,Kiremitçi,,feat.,Eda,Baba,-,Senden,Kalan,Her,Şey Söz, Tuna,Kiremitçi,,feat.,Eda,Baba,-,Senden,Kalan,Her,Şey Sözü, Tuna,Kiremitçi,,feat.,Eda,Baba,-,Senden,Kalan,Her,Şey Sözler, Tuna,Kiremitçi,,feat.,Eda,Baba,-,Senden,Kalan,Her,Şey Sözleri, Tuna,Kiremitçi,,feat.,Eda,Baba,-,Senden,Kalan,Her,Şey Şarkı Söz, Tuna,Kiremitçi,,feat.,Eda,Baba,-,Senden,Kalan,Her,Şey Şarkı Sözler, Tuna,Kiremitçi,,feat.,Eda,Baba,-,Senden,Kalan,Her,Şey Şarkı Sözleri, Tuna,Kiremitçi,,feat.,Eda,Baba,-,Senden,Kalan,Her,Şey Şarkı Sözü
Tuna Kiremitçi feat. Eda Baba - Senden Kalan Her Şey Diposkan Oleh: Ferhat Çevik