5 Ekim 2018 Cuma

Bir Litre Gözyaşı Dizi Müziği ve Jenerik sözleri

Bir,Litre,Gözyaşı,Dizi,Müziği,ve,Jenerik,sözleri şarkı sözleri yayınını sizler için 10/5/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

10/5/2018 tarihinde yayınladığımız Bir,Litre,Gözyaşı,Dizi,Müziği,ve,Jenerik,sözleri sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Bir,Litre,Gözyaşı,Dizi,Müziği,ve,Jenerik,sözleri şarkı sözleri...

Bir,Litre,Gözyaşı,Dizi,Müziği,ve,Jenerik,sözleri Sözleri

Kanal D ekranlarında seyirci ile 7 Ekim akşamı buluşacak olan “Bir Litre Gözyaşı” dizisi fragmanlarının yayınlanmasının ardından büyük bir merak uyandırdı. Gerçek bir hikayeden uyarlanan Bir Litre Gözyaşı dizisinin yayınlanan ilk tanıtımında fırın işleten Sanem Çelik ile Tolga Tekin’in kızı Cihan karakterini canlandıran Miray Daner’e beyin küçülmesi teşhisi konuyor. Annesi ve babası bu teşhisle yıkılmaktadır. Ayrıca Cihan üniversiteyi kazanıyor ve hastalığın belirtileri arasında, kordinasyon bozukluğu, dengesiz yürüme, düzgün yazamama ve konuşmada bozulma var. Bu şekilde bir litre gözyaşı hikayesi devam etmektedir.

Biz şarkı sözleri ekibi olarak bir litre gözyaşı dizisinde çalan şarkıları güncel olarak bu konu üzerinde paylaşacağız. Dizide çalan şarkılarla ilgili taleplerinizi yorum alanında paylaşabilirsiniz.

Bir Litre Gözyaşı Dizi Müziği


Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Bir,Litre,Gözyaşı,Dizi,Müziği,ve,Jenerik,sözleri şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Bir,Litre,Gözyaşı,Dizi,Müziği,ve,Jenerik,sözleri şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Bir,Litre,Gözyaşı,Dizi,Müziği,ve,Jenerik,sözleri şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YBir,Litre,Gözyaşı,Dizi,Müziği,ve,Jenerik,sözleri şarkısını paylaş. Bir,Litre,Gözyaşı,Dizi,Müziği,ve,Jenerik,sözleri şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Bir,Litre,Gözyaşı,Dizi,Müziği,ve,Jenerik,sözleri, Bir,Litre,Gözyaşı,Dizi,Müziği,ve,Jenerik,sözleri Söz, Bir,Litre,Gözyaşı,Dizi,Müziği,ve,Jenerik,sözleri Sözü, Bir,Litre,Gözyaşı,Dizi,Müziği,ve,Jenerik,sözleri Sözler, Bir,Litre,Gözyaşı,Dizi,Müziği,ve,Jenerik,sözleri Sözleri, Bir,Litre,Gözyaşı,Dizi,Müziği,ve,Jenerik,sözleri Şarkı Söz, Bir,Litre,Gözyaşı,Dizi,Müziği,ve,Jenerik,sözleri Şarkı Sözler, Bir,Litre,Gözyaşı,Dizi,Müziği,ve,Jenerik,sözleri Şarkı Sözleri, Bir,Litre,Gözyaşı,Dizi,Müziği,ve,Jenerik,sözleri Şarkı Sözü
Bir Litre Gözyaşı Dizi Müziği ve Jenerik sözleri Diposkan Oleh: Ferhat Çevik