11 Ekim 2018 Perşembe

Burcu Güneş - Sen Benimsin Ben Seninim

Burcu,Güneş,-,Sen,Benimsin,Ben,Seninim şarkı sözleri yayınını sizler için 10/11/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

10/11/2018 tarihinde yayınladığımız Burcu,Güneş,-,Sen,Benimsin,Ben,Seninim sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Burcu,Güneş,-,Sen,Benimsin,Ben,Seninim şarkı sözleri...

Burcu,Güneş,-,Sen,Benimsin,Ben,Seninim Sözleri

Burcu Güneş'in, DMC etiketiyle yayınlanan "Anadolu'nun Güneşi" albümünde yer alan "Sen Benimsin Ben Seninim" isimli şarkısı, video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz & Müzik: Neşet Ertaş
Düzenleme: Sunay Özgür
Yönetmen: Hasan Kuyucu

Türkçe Pop oynatma listesi:
Yeni Hit Şarkılar:
tamsozleri.com’te bu ay:

tamsozleri.com, Facebook'ta,
aynı zamanda Twitter'da,
bir de Instagram'da!
ve Spotify'da:
peki YouTube kanalımıza abone oldunuz mu?Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Burcu,Güneş,-,Sen,Benimsin,Ben,Seninim şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Burcu,Güneş,-,Sen,Benimsin,Ben,Seninim şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Burcu,Güneş,-,Sen,Benimsin,Ben,Seninim şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YBurcu,Güneş,-,Sen,Benimsin,Ben,Seninim şarkısını paylaş. Burcu,Güneş,-,Sen,Benimsin,Ben,Seninim şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Burcu,Güneş,-,Sen,Benimsin,Ben,Seninim, Burcu,Güneş,-,Sen,Benimsin,Ben,Seninim Söz, Burcu,Güneş,-,Sen,Benimsin,Ben,Seninim Sözü, Burcu,Güneş,-,Sen,Benimsin,Ben,Seninim Sözler, Burcu,Güneş,-,Sen,Benimsin,Ben,Seninim Sözleri, Burcu,Güneş,-,Sen,Benimsin,Ben,Seninim Şarkı Söz, Burcu,Güneş,-,Sen,Benimsin,Ben,Seninim Şarkı Sözler, Burcu,Güneş,-,Sen,Benimsin,Ben,Seninim Şarkı Sözleri, Burcu,Güneş,-,Sen,Benimsin,Ben,Seninim Şarkı Sözü
Burcu Güneş - Sen Benimsin Ben Seninim Diposkan Oleh: Ferhat Çevik