1 Ekim 2018 Pazartesi

Fuat Saka - Palamutbükü'nde Bir Akşam Üstü

Fuat,Saka,-,Palamutbükü'nde,Bir,Akşam,Üstü şarkı sözleri yayınını sizler için 10/1/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

10/1/2018 tarihinde yayınladığımız Fuat,Saka,-,Palamutbükü'nde,Bir,Akşam,Üstü sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Fuat,Saka,-,Palamutbükü'nde,Bir,Akşam,Üstü şarkı sözleri...

Fuat,Saka,-,Palamutbükü'nde,Bir,Akşam,Üstü Sözleri

Fuat Saka'nın, Artvizyon etiketiyle yayınlanan "Betçe" albümünde yer alan "Palamutbükü'nde Bir Akşam Üstü" isimli şarkısı, video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz: Enstrümental
Müzik: Fuat Saka
Düzenleme: Fuat Saka
Yönetmen: Mert Güncüer

Türkçe Pop oynatma listesi:
Yeni Hit Şarkılar:
tamsozleri.com’te bu ay:

tamsozleri.com, Facebook'ta,
aynı zamanda Twitter'da,
bir de Instagram'da!
ve Spotify'da:
peki YouTube kanalımıza abone oldunuz mu?Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Fuat,Saka,-,Palamutbükü'nde,Bir,Akşam,Üstü şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Fuat,Saka,-,Palamutbükü'nde,Bir,Akşam,Üstü şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Fuat,Saka,-,Palamutbükü'nde,Bir,Akşam,Üstü şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YFuat,Saka,-,Palamutbükü'nde,Bir,Akşam,Üstü şarkısını paylaş. Fuat,Saka,-,Palamutbükü'nde,Bir,Akşam,Üstü şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Fuat,Saka,-,Palamutbükü'nde,Bir,Akşam,Üstü, Fuat,Saka,-,Palamutbükü'nde,Bir,Akşam,Üstü Söz, Fuat,Saka,-,Palamutbükü'nde,Bir,Akşam,Üstü Sözü, Fuat,Saka,-,Palamutbükü'nde,Bir,Akşam,Üstü Sözler, Fuat,Saka,-,Palamutbükü'nde,Bir,Akşam,Üstü Sözleri, Fuat,Saka,-,Palamutbükü'nde,Bir,Akşam,Üstü Şarkı Söz, Fuat,Saka,-,Palamutbükü'nde,Bir,Akşam,Üstü Şarkı Sözler, Fuat,Saka,-,Palamutbükü'nde,Bir,Akşam,Üstü Şarkı Sözleri, Fuat,Saka,-,Palamutbükü'nde,Bir,Akşam,Üstü Şarkı Sözü
Fuat Saka - Palamutbükü'nde Bir Akşam Üstü Diposkan Oleh: Ferhat Çevik