10 Ekim 2018 Çarşamba

Gururbey - Boşaymış Bu Sevdam

Gururbey,-,Boşaymış,Bu,Sevdam şarkı sözleri yayınını sizler için 10/10/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

10/10/2018 tarihinde yayınladığımız Gururbey,-,Boşaymış,Bu,Sevdam sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Gururbey,-,Boşaymış,Bu,Sevdam şarkı sözleri...

Gururbey,-,Boşaymış,Bu,Sevdam Sözleri

Gururbey'in, 3 Adım Müzik etiketiyle yayınlanan "Unutmak Zorundayım" albümünde yer alan "Boşaymış Bu Sevdam" isimli şarkısı, video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz & Müzik: Nurcan Dinçer
Türkçe Pop oynatma listesi:
Yeni Hit Şarkılar:
tamsozleri.com’te bu ay:

tamsozleri.com, Facebook'ta,
aynı zamanda Twitter'da,
bir de Instagram'da!
ve Spotify'da:
peki YouTube kanalımıza abone oldunuz mu?Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Gururbey,-,Boşaymış,Bu,Sevdam şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Gururbey,-,Boşaymış,Bu,Sevdam şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Gururbey,-,Boşaymış,Bu,Sevdam şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YGururbey,-,Boşaymış,Bu,Sevdam şarkısını paylaş. Gururbey,-,Boşaymış,Bu,Sevdam şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Gururbey,-,Boşaymış,Bu,Sevdam, Gururbey,-,Boşaymış,Bu,Sevdam Söz, Gururbey,-,Boşaymış,Bu,Sevdam Sözü, Gururbey,-,Boşaymış,Bu,Sevdam Sözler, Gururbey,-,Boşaymış,Bu,Sevdam Sözleri, Gururbey,-,Boşaymış,Bu,Sevdam Şarkı Söz, Gururbey,-,Boşaymış,Bu,Sevdam Şarkı Sözler, Gururbey,-,Boşaymış,Bu,Sevdam Şarkı Sözleri, Gururbey,-,Boşaymış,Bu,Sevdam Şarkı Sözü
Gururbey - Boşaymış Bu Sevdam Diposkan Oleh: Ferhat Çevik