19 Aralık 2018 Çarşamba

Bülent Kılıçaslan - Meyil Verme Her Güzele

Bülent,Kılıçaslan,-,Meyil,Verme,Her,Güzele şarkı sözleri yayınını sizler için 12/19/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

12/19/2018 tarihinde yayınladığımız Bülent,Kılıçaslan,-,Meyil,Verme,Her,Güzele sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Bülent,Kılıçaslan,-,Meyil,Verme,Her,Güzele şarkı sözleri...

Bülent,Kılıçaslan,-,Meyil,Verme,Her,Güzele Sözleri

Bülent Kılıçaslan'ın, Mc Müzik etiketiyle yayınlanan "Divane" albümünde yer alan "Meyil Verme Her Güzele" isimli şarkısı, video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz: Anonim
Müzik: Bülent Kılıçaslan
Düzenleme: Mehmet Yöntem
Yönetmen: Vural Çavuşoğlu

Türkçe Pop oynatma listesi:
Yeni Hit Şarkılar:
tamsozleri.com’te bu ay:

tamsozleri.com, Facebook'ta,
aynı zamanda Twitter'da,
bir de Instagram'da!
ve Spotify'da:
peki YouTube kanalımıza abone oldunuz mu?Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Bülent,Kılıçaslan,-,Meyil,Verme,Her,Güzele şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Bülent,Kılıçaslan,-,Meyil,Verme,Her,Güzele şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Bülent,Kılıçaslan,-,Meyil,Verme,Her,Güzele şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YBülent,Kılıçaslan,-,Meyil,Verme,Her,Güzele şarkısını paylaş. Bülent,Kılıçaslan,-,Meyil,Verme,Her,Güzele şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Bülent,Kılıçaslan,-,Meyil,Verme,Her,Güzele, Bülent,Kılıçaslan,-,Meyil,Verme,Her,Güzele Söz, Bülent,Kılıçaslan,-,Meyil,Verme,Her,Güzele Sözü, Bülent,Kılıçaslan,-,Meyil,Verme,Her,Güzele Sözler, Bülent,Kılıçaslan,-,Meyil,Verme,Her,Güzele Sözleri, Bülent,Kılıçaslan,-,Meyil,Verme,Her,Güzele Şarkı Söz, Bülent,Kılıçaslan,-,Meyil,Verme,Her,Güzele Şarkı Sözler, Bülent,Kılıçaslan,-,Meyil,Verme,Her,Güzele Şarkı Sözleri, Bülent,Kılıçaslan,-,Meyil,Verme,Her,Güzele Şarkı Sözü
Bülent Kılıçaslan - Meyil Verme Her Güzele Diposkan Oleh: Ferhat Çevik