25 Aralık 2018 Salı

Haluk BB - Her Şey Benim Suçum

Haluk,BB,-,Her,Şey,Benim,Suçum şarkı sözleri yayınını sizler için 12/25/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

12/25/2018 tarihinde yayınladığımız Haluk,BB,-,Her,Şey,Benim,Suçum sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Haluk,BB,-,Her,Şey,Benim,Suçum şarkı sözleri...

Haluk,BB,-,Her,Şey,Benim,Suçum Sözleri

Haluk BB'nin, Garaj Müzik etiketiyle yayınlanan "Gökten Armut Yağsa" albümünde yer alan "Her Şey Benim Suçum" isimli şarkısı, video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz & Müzik: Haluk BB
Düzenleme: Haluk BB, Alper Anık
Yönetmen: Ozan Altun

Türkçe Pop oynatma listesi:
Yeni Hit Şarkılar:
tamsozleri.com’te bu ay:

tamsozleri.com, Facebook'ta,
aynı zamanda Twitter'da,
bir de Instagram'da!
ve Spotify'da:
peki YouTube kanalımıza abone oldunuz mu?Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Haluk,BB,-,Her,Şey,Benim,Suçum şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Haluk,BB,-,Her,Şey,Benim,Suçum şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Haluk,BB,-,Her,Şey,Benim,Suçum şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YHaluk,BB,-,Her,Şey,Benim,Suçum şarkısını paylaş. Haluk,BB,-,Her,Şey,Benim,Suçum şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Haluk,BB,-,Her,Şey,Benim,Suçum, Haluk,BB,-,Her,Şey,Benim,Suçum Söz, Haluk,BB,-,Her,Şey,Benim,Suçum Sözü, Haluk,BB,-,Her,Şey,Benim,Suçum Sözler, Haluk,BB,-,Her,Şey,Benim,Suçum Sözleri, Haluk,BB,-,Her,Şey,Benim,Suçum Şarkı Söz, Haluk,BB,-,Her,Şey,Benim,Suçum Şarkı Sözler, Haluk,BB,-,Her,Şey,Benim,Suçum Şarkı Sözleri, Haluk,BB,-,Her,Şey,Benim,Suçum Şarkı Sözü
Haluk BB - Her Şey Benim Suçum Diposkan Oleh: Ferhat Çevik