16 Şubat 2019 Cumartesi

Bir Aşk İki Hayat Filmi Müziği sözleri

Bir,Aşk,İki,Hayat,Filmi,Müziği,sözleri şarkı sözleri yayınını sizler için 2/16/2019 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

2/16/2019 tarihinde yayınladığımız Bir,Aşk,İki,Hayat,Filmi,Müziği,sözleri sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Bir,Aşk,İki,Hayat,Filmi,Müziği,sözleri şarkı sözleri...

Bir,Aşk,İki,Hayat,Filmi,Müziği,sözleri Sözleri

15 Şubat 2019’da seyirciyle buluşan bir aşk iki hayat filmi, sosyal medyada konuşulmaya başladı. Duygusal bir film olan bir aşk iki hayat filmi konusu: basit bir konu hakkında yaptığı tercihlerle farklı yönlere savrulan bir adamın hikayesini konu ediyor. Umut, kendi filmlerini çekmeye çalışan, bağımsız bir yönetmendir. Moda’da köpeği ile birlikte yaşayan Umut’un hayatı, bir gece vereceği kararla bambaşka bir hal alır. Genç adam, hayatının değişeceğinden habersiz bir şekilde köpeği ile dışarı çıkmaya karar verdiğinde, hayatının aşkı ile tanışma fırsatı bulur. Aşk ve hayatın sonsuz seçenekleri arasında neyin doğru olduğunu bilmeden ilerleyen Umut, başarılı bir mimar olan Deniz ile tanışır. Diğer seçeneğe karar verdiğinde ise uçurumun kenarına sürüklenmesine neden olacak olaylar silsilesi başlar.

Bir Aşk İki Hayat Film Müziği 

Bu Sana Son Mektubum Sözleri

Bu sana son mektubum
Ayrılmaya mecburum
Ne olur anla beni
Bu aşktan korkuyorum
Artık başka çare yok
Senden bana fayda yok
İkimiz de anladık
Aşkımızın sonu yok
Sende buldum sevgiyi
Aşkı seninle yaşadım
Bilseydim ayrılık var
Sana hiç bağlanmazdım
Artık başka çare yok
Senden bana fayda yok
İkimiz de anladık
Aşkımızın sonu yok


Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Bir,Aşk,İki,Hayat,Filmi,Müziği,sözleri şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Bir,Aşk,İki,Hayat,Filmi,Müziği,sözleri şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Bir,Aşk,İki,Hayat,Filmi,Müziği,sözleri şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YBir,Aşk,İki,Hayat,Filmi,Müziği,sözleri şarkısını paylaş. Bir,Aşk,İki,Hayat,Filmi,Müziği,sözleri şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Bir,Aşk,İki,Hayat,Filmi,Müziği,sözleri, Bir,Aşk,İki,Hayat,Filmi,Müziği,sözleri Söz, Bir,Aşk,İki,Hayat,Filmi,Müziği,sözleri Sözü, Bir,Aşk,İki,Hayat,Filmi,Müziği,sözleri Sözler, Bir,Aşk,İki,Hayat,Filmi,Müziği,sözleri Sözleri, Bir,Aşk,İki,Hayat,Filmi,Müziği,sözleri Şarkı Söz, Bir,Aşk,İki,Hayat,Filmi,Müziği,sözleri Şarkı Sözler, Bir,Aşk,İki,Hayat,Filmi,Müziği,sözleri Şarkı Sözleri, Bir,Aşk,İki,Hayat,Filmi,Müziği,sözleri Şarkı Sözü
Bir Aşk İki Hayat Filmi Müziği sözleri Diposkan Oleh: Ferhat Çevik