20 Şubat 2019 Çarşamba

Devran İskender - Sana da Kalmaz

Devran,İskender,-,Sana,da,Kalmaz şarkı sözleri yayınını sizler için 2/20/2019 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

2/20/2019 tarihinde yayınladığımız Devran,İskender,-,Sana,da,Kalmaz sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Devran,İskender,-,Sana,da,Kalmaz şarkı sözleri...

Devran,İskender,-,Sana,da,Kalmaz Sözleri

Devran İskender'in, DMC etiketiyle yayınlanan "Sana da Kalmaz" isimli tekli çalışması, video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz: Murat Sağır
Müzik: Murat Sağır, Sendur Güzelel
Yönetmen: Mustafa Özen

Türkçe Pop oynatma listesi:
Yeni Hit Şarkılar:
tamsozleri.com’te bu ay:

tamsozleri.com, Facebook'ta,
aynı zamanda Twitter'da,
bir de Instagram'da!
ve Spotify'da:
peki YouTube kanalımıza abone oldunuz mu?Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Devran,İskender,-,Sana,da,Kalmaz şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Devran,İskender,-,Sana,da,Kalmaz şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Devran,İskender,-,Sana,da,Kalmaz şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YDevran,İskender,-,Sana,da,Kalmaz şarkısını paylaş. Devran,İskender,-,Sana,da,Kalmaz şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Devran,İskender,-,Sana,da,Kalmaz, Devran,İskender,-,Sana,da,Kalmaz Söz, Devran,İskender,-,Sana,da,Kalmaz Sözü, Devran,İskender,-,Sana,da,Kalmaz Sözler, Devran,İskender,-,Sana,da,Kalmaz Sözleri, Devran,İskender,-,Sana,da,Kalmaz Şarkı Söz, Devran,İskender,-,Sana,da,Kalmaz Şarkı Sözler, Devran,İskender,-,Sana,da,Kalmaz Şarkı Sözleri, Devran,İskender,-,Sana,da,Kalmaz Şarkı Sözü
Devran İskender - Sana da Kalmaz Diposkan Oleh: Ferhat Çevik