28 Şubat 2019 Perşembe

Gülay Arslan - Aşıklar Giderler

Gülay,Arslan,-,Aşıklar,Giderler şarkı sözleri yayınını sizler için 2/28/2019 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

2/28/2019 tarihinde yayınladığımız Gülay,Arslan,-,Aşıklar,Giderler sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Gülay,Arslan,-,Aşıklar,Giderler şarkı sözleri...

Gülay,Arslan,-,Aşıklar,Giderler Sözleri

Gülay Arslan'ın, Ahenk Müzik etiketiyle yayınlanan "Anadolu'da Bozlaklar ve Çeşitlemeler" albümünde yer alan "Aşıklar Giderler" isimli şarkısı, video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz & Müzik: Anonim

Türkçe Pop oynatma listesi:
Yeni Hit Şarkılar:
tamsozleri.com’te bu ay:

tamsozleri.com, Facebook'ta,
aynı zamanda Twitter'da,
bir de Instagram'da!
ve Spotify'da:
peki YouTube kanalımıza abone oldunuz mu?



Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Gülay,Arslan,-,Aşıklar,Giderler şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Gülay,Arslan,-,Aşıklar,Giderler şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Gülay,Arslan,-,Aşıklar,Giderler şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YGülay,Arslan,-,Aşıklar,Giderler şarkısını paylaş. Gülay,Arslan,-,Aşıklar,Giderler şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Gülay,Arslan,-,Aşıklar,Giderler, Gülay,Arslan,-,Aşıklar,Giderler Söz, Gülay,Arslan,-,Aşıklar,Giderler Sözü, Gülay,Arslan,-,Aşıklar,Giderler Sözler, Gülay,Arslan,-,Aşıklar,Giderler Sözleri, Gülay,Arslan,-,Aşıklar,Giderler Şarkı Söz, Gülay,Arslan,-,Aşıklar,Giderler Şarkı Sözler, Gülay,Arslan,-,Aşıklar,Giderler Şarkı Sözleri, Gülay,Arslan,-,Aşıklar,Giderler Şarkı Sözü
Gülay Arslan - Aşıklar Giderler Diposkan Oleh: Ferhat Çevik