20 Şubat 2019 Çarşamba

Mustafa Ceceli - Yaz Bunu Bir Kenara

Mustafa,Ceceli,-,Yaz,Bunu,Bir,Kenara şarkı sözleri yayınını sizler için 2/20/2019 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

2/20/2019 tarihinde yayınladığımız Mustafa,Ceceli,-,Yaz,Bunu,Bir,Kenara sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Mustafa,Ceceli,-,Yaz,Bunu,Bir,Kenara şarkı sözleri...

Mustafa,Ceceli,-,Yaz,Bunu,Bir,Kenara Sözleri

Mustafa Ceceli'nin, DMC etiketiyle yayınlanan "Yaz Bunu Bir Kenara " isimli tekli çalışması, video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz & Müzik: Erkan Ketenci
Düzenleme: Mustafa Ceceli
Yönetmen: Emrah Özbilen

Türkçe Pop oynatma listesi:
Yeni Hit Şarkılar:
tamsozleri.com’te bu ay:

tamsozleri.com, Facebook'ta,
aynı zamanda Twitter'da,
bir de Instagram'da!
ve Spotify'da:
peki YouTube kanalımıza abone oldunuz mu?Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Mustafa,Ceceli,-,Yaz,Bunu,Bir,Kenara şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Mustafa,Ceceli,-,Yaz,Bunu,Bir,Kenara şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Mustafa,Ceceli,-,Yaz,Bunu,Bir,Kenara şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YMustafa,Ceceli,-,Yaz,Bunu,Bir,Kenara şarkısını paylaş. Mustafa,Ceceli,-,Yaz,Bunu,Bir,Kenara şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Mustafa,Ceceli,-,Yaz,Bunu,Bir,Kenara, Mustafa,Ceceli,-,Yaz,Bunu,Bir,Kenara Söz, Mustafa,Ceceli,-,Yaz,Bunu,Bir,Kenara Sözü, Mustafa,Ceceli,-,Yaz,Bunu,Bir,Kenara Sözler, Mustafa,Ceceli,-,Yaz,Bunu,Bir,Kenara Sözleri, Mustafa,Ceceli,-,Yaz,Bunu,Bir,Kenara Şarkı Söz, Mustafa,Ceceli,-,Yaz,Bunu,Bir,Kenara Şarkı Sözler, Mustafa,Ceceli,-,Yaz,Bunu,Bir,Kenara Şarkı Sözleri, Mustafa,Ceceli,-,Yaz,Bunu,Bir,Kenara Şarkı Sözü
Mustafa Ceceli - Yaz Bunu Bir Kenara Diposkan Oleh: Ferhat Çevik