12 Nisan 2019 Cuma

Deha Bilimlier - Yakarım Geceleri

Deha,Bilimlier,-,Yakarım,Geceleri şarkı sözleri yayınını sizler için 4/12/2019 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

4/12/2019 tarihinde yayınladığımız Deha,Bilimlier,-,Yakarım,Geceleri sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Deha,Bilimlier,-,Yakarım,Geceleri şarkı sözleri...

Deha,Bilimlier,-,Yakarım,Geceleri Sözleri

Deha Bilimlier'in Bon Production etiketi ile yayınlanan "İki Gözüm" adlı albümde bulunan "Yakarım Geceleri" adlı şarkısı, video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz : Yılmaz Odabașı
Müzik : Ahmet Kaya
Düzenleme : Berkay Șenol
Yönetmen: Okan Bayülgen

tamsozleri.com'te bu ay
Yeni Hit Şarkılar
Türkçe Pop
Türkçe Rap
Halk Müziği

Facebook
Twitter
Instagram
YouTubeDilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Deha,Bilimlier,-,Yakarım,Geceleri şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Deha,Bilimlier,-,Yakarım,Geceleri şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Deha,Bilimlier,-,Yakarım,Geceleri şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YDeha,Bilimlier,-,Yakarım,Geceleri şarkısını paylaş. Deha,Bilimlier,-,Yakarım,Geceleri şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Deha,Bilimlier,-,Yakarım,Geceleri, Deha,Bilimlier,-,Yakarım,Geceleri Söz, Deha,Bilimlier,-,Yakarım,Geceleri Sözü, Deha,Bilimlier,-,Yakarım,Geceleri Sözler, Deha,Bilimlier,-,Yakarım,Geceleri Sözleri, Deha,Bilimlier,-,Yakarım,Geceleri Şarkı Söz, Deha,Bilimlier,-,Yakarım,Geceleri Şarkı Sözler, Deha,Bilimlier,-,Yakarım,Geceleri Şarkı Sözleri, Deha,Bilimlier,-,Yakarım,Geceleri Şarkı Sözü
Deha Bilimlier - Yakarım Geceleri Diposkan Oleh: Ferhat Çevik