1 Nisan 2019 Pazartesi

Hakan Bahar - Dört Günlük Bir Şey

Hakan,Bahar,-,Dört,Günlük,Bir,Şey şarkı sözleri yayınını sizler için 4/1/2019 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

4/1/2019 tarihinde yayınladığımız Hakan,Bahar,-,Dört,Günlük,Bir,Şey sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Hakan,Bahar,-,Dört,Günlük,Bir,Şey şarkı sözleri...

Hakan,Bahar,-,Dört,Günlük,Bir,Şey Sözleri

Hakan Bahar'ın, Ozinga etiketiyle yayınlanan "Dört Günlük Bir Şey" isimli tekli çalışması, video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz & Müzik: Sezen Aksu
Düzenleme: Ozan Çolakoğlu
Yönetmen: Deniz Özgün

tamsozleri.com'te bu ay
Yeni Hit Şarkılar
Türkçe Pop

Facebook
Twitter
Instagram
YouTubeDilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Hakan,Bahar,-,Dört,Günlük,Bir,Şey şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Hakan,Bahar,-,Dört,Günlük,Bir,Şey şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Hakan,Bahar,-,Dört,Günlük,Bir,Şey şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YHakan,Bahar,-,Dört,Günlük,Bir,Şey şarkısını paylaş. Hakan,Bahar,-,Dört,Günlük,Bir,Şey şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Hakan,Bahar,-,Dört,Günlük,Bir,Şey, Hakan,Bahar,-,Dört,Günlük,Bir,Şey Söz, Hakan,Bahar,-,Dört,Günlük,Bir,Şey Sözü, Hakan,Bahar,-,Dört,Günlük,Bir,Şey Sözler, Hakan,Bahar,-,Dört,Günlük,Bir,Şey Sözleri, Hakan,Bahar,-,Dört,Günlük,Bir,Şey Şarkı Söz, Hakan,Bahar,-,Dört,Günlük,Bir,Şey Şarkı Sözler, Hakan,Bahar,-,Dört,Günlük,Bir,Şey Şarkı Sözleri, Hakan,Bahar,-,Dört,Günlük,Bir,Şey Şarkı Sözü
Hakan Bahar - Dört Günlük Bir Şey Diposkan Oleh: Ferhat Çevik