2 Mayıs 2019 Perşembe

Hüseyin Kalkan - Gezsem de Dünyanın Dört Bucağını

Hüseyin,Kalkan,-,Gezsem,de,Dünyanın,Dört,Bucağını şarkı sözleri yayınını sizler için 5/2/2019 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

5/2/2019 tarihinde yayınladığımız Hüseyin,Kalkan,-,Gezsem,de,Dünyanın,Dört,Bucağını sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Hüseyin,Kalkan,-,Gezsem,de,Dünyanın,Dört,Bucağını şarkı sözleri...

Hüseyin,Kalkan,-,Gezsem,de,Dünyanın,Dört,Bucağını Sözleri

Hüseyin Kalkan'ın Özdemir Müzik etiketiyle yayınlanan "İlkim" albümünde yer alan "Gezsem de Dünyanın Dört Bucağını" isimli şarkısı, video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz & Müzik: Aşık Haşimi
Düzenleme: Ahmet Özgül
Yönetmen: Zeki Demirbaş

tamsozleri.com'te bu ay
Yeni Hit Şarkılar
Halk Müziği

Facebook
Twitter
Instagram
YouTubeDilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Hüseyin,Kalkan,-,Gezsem,de,Dünyanın,Dört,Bucağını şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Hüseyin,Kalkan,-,Gezsem,de,Dünyanın,Dört,Bucağını şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Hüseyin,Kalkan,-,Gezsem,de,Dünyanın,Dört,Bucağını şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YHüseyin,Kalkan,-,Gezsem,de,Dünyanın,Dört,Bucağını şarkısını paylaş. Hüseyin,Kalkan,-,Gezsem,de,Dünyanın,Dört,Bucağını şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Hüseyin,Kalkan,-,Gezsem,de,Dünyanın,Dört,Bucağını, Hüseyin,Kalkan,-,Gezsem,de,Dünyanın,Dört,Bucağını Söz, Hüseyin,Kalkan,-,Gezsem,de,Dünyanın,Dört,Bucağını Sözü, Hüseyin,Kalkan,-,Gezsem,de,Dünyanın,Dört,Bucağını Sözler, Hüseyin,Kalkan,-,Gezsem,de,Dünyanın,Dört,Bucağını Sözleri, Hüseyin,Kalkan,-,Gezsem,de,Dünyanın,Dört,Bucağını Şarkı Söz, Hüseyin,Kalkan,-,Gezsem,de,Dünyanın,Dört,Bucağını Şarkı Sözler, Hüseyin,Kalkan,-,Gezsem,de,Dünyanın,Dört,Bucağını Şarkı Sözleri, Hüseyin,Kalkan,-,Gezsem,de,Dünyanın,Dört,Bucağını Şarkı Sözü
Hüseyin Kalkan - Gezsem de Dünyanın Dört Bucağını Diposkan Oleh: Ferhat Çevik