13 Mayıs 2019 Pazartesi

İskender Sesalan - Aşk Gül ve Diken

İskender,Sesalan,-,Aşk,Gül,ve,Diken şarkı sözleri yayınını sizler için 5/13/2019 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

5/13/2019 tarihinde yayınladığımız İskender,Sesalan,-,Aşk,Gül,ve,Diken sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte İskender,Sesalan,-,Aşk,Gül,ve,Diken şarkı sözleri...

İskender,Sesalan,-,Aşk,Gül,ve,Diken Sözleri

İskender Sesalan'ın, Mars Yapım etiketiyle yayınlanan "Aşk Gül ve Diken" isimli tekli çalışması, video klibiyle tamsozleri.com'te.

Söz & Müzik: İskender Sesalan
Düzenleme: İskender Sesalan
Yönetmen: İskender Sesalan, Nurdan Sesalan

tamsozleri.com'te bu ay
Yeni Hit Şarkılar
Türkçe Pop

Facebook
Twitter
Instagram
YouTubeDilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. İskender,Sesalan,-,Aşk,Gül,ve,Diken şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit İskender,Sesalan,-,Aşk,Gül,ve,Diken şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat İskender,Sesalan,-,Aşk,Gül,ve,Diken şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve Yİskender,Sesalan,-,Aşk,Gül,ve,Diken şarkısını paylaş. İskender,Sesalan,-,Aşk,Gül,ve,Diken şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: İskender,Sesalan,-,Aşk,Gül,ve,Diken, İskender,Sesalan,-,Aşk,Gül,ve,Diken Söz, İskender,Sesalan,-,Aşk,Gül,ve,Diken Sözü, İskender,Sesalan,-,Aşk,Gül,ve,Diken Sözler, İskender,Sesalan,-,Aşk,Gül,ve,Diken Sözleri, İskender,Sesalan,-,Aşk,Gül,ve,Diken Şarkı Söz, İskender,Sesalan,-,Aşk,Gül,ve,Diken Şarkı Sözler, İskender,Sesalan,-,Aşk,Gül,ve,Diken Şarkı Sözleri, İskender,Sesalan,-,Aşk,Gül,ve,Diken Şarkı Sözü
İskender Sesalan - Aşk Gül ve Diken Diposkan Oleh: Ferhat Çevik