13 Şubat 2018 Salı

Hele Bir Dokun Hele Bir Yan Şarkı Sözleri - Yıldız Tilbe & Sezen Aksu

Yıldız Tilbe & Sezen Aksu Hele Bir Dokun Hele Bir Yan şarkı sözleri yayınını sizler için 2/13/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

2/13/2018 tarihinde yayınladığımız Yıldız Tilbe & Sezen Aksu Hele Bir Dokun Hele Bir Yan sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Yıldız Tilbe & Sezen Aksu Hele Bir Dokun Hele Bir Yan şarkı sözleri...

Yıldız Tilbe & Sezen Aksu Hele Bir Dokun Hele Bir Yan Sözleri

Kavuşanlar da mutlu olur
Hemen çıkma kapıdan
Acının talibi çok tatlı
Ayrılıktan bol ne var?
Kazımışlar kalbimize
Her aşk bitermiş, yalan

Çok değil ama hiç değil
Hele bi dokun, hele bi yan

Daha önce hiç denedin mi
Ellerinle sozlerin.net çiçek ektin mi?
Baktın mı? Kokladın mı?
Kolladın mı?

Gel de dünya dönsün tersine
Ne bana et ne de kendine
Gitme kalbini üşütürsün
Ve o dışarda değil içerde...Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Yıldız Tilbe & Sezen Aksu Hele Bir Dokun Hele Bir Yan şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Yıldız Tilbe & Sezen Aksu Hele Bir Dokun Hele Bir Yan şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Yıldız Tilbe & Sezen Aksu Hele Bir Dokun Hele Bir Yan şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YYıldız Tilbe & Sezen Aksu Hele Bir Dokun Hele Bir Yan şarkısını paylaş. Yıldız Tilbe & Sezen Aksu Hele Bir Dokun Hele Bir Yan şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Yıldız Tilbe & Sezen Aksu Hele Bir Dokun Hele Bir Yan, Yıldız Tilbe & Sezen Aksu Hele Bir Dokun Hele Bir Yan Söz, Yıldız Tilbe & Sezen Aksu Hele Bir Dokun Hele Bir Yan Sözü, Yıldız Tilbe & Sezen Aksu Hele Bir Dokun Hele Bir Yan Sözler, Yıldız Tilbe & Sezen Aksu Hele Bir Dokun Hele Bir Yan Sözleri, Yıldız Tilbe & Sezen Aksu Hele Bir Dokun Hele Bir Yan Şarkı Söz, Yıldız Tilbe & Sezen Aksu Hele Bir Dokun Hele Bir Yan Şarkı Sözler, Yıldız Tilbe & Sezen Aksu Hele Bir Dokun Hele Bir Yan Şarkı Sözleri, Yıldız Tilbe & Sezen Aksu Hele Bir Dokun Hele Bir Yan Şarkı Sözü
Hele Bir Dokun Hele Bir Yan Şarkı Sözleri - Yıldız Tilbe & Sezen Aksu Diposkan Oleh: Ferhat Çevik