18 Mayıs 2018 Cuma

Beyhude Şarkı Sözleri - Murat Yürük

Murat Yürük Beyhude şarkı sözleri yayınını sizler için 5/18/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

5/18/2018 tarihinde yayınladığımız Murat Yürük Beyhude sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Murat Yürük Beyhude şarkı sözleri...

Murat Yürük Beyhude Sözleri

BEYHUDE Vefa ya vardır ya yoktur Kendin gibiysen durumum ne acı Bu defa ben de teslimim tamam Kartlarım açık,kaybettim inancı Baştan yanlış dizili sende aşkın sırası Ufacık çiziklerin var,sorsan kurşun yarası Artık yalnız yürürüm, bu yol boyumu aşıyor İçten sevdim deme sen, herkes kendini yaşıyor Özlüyor oldum artık yaşayıp bıktıklarımı Ben neyim varsa hepsini yoluna harcadım Hediyem sandım seni, beyhude yaktıklarımı Biz diye bir şey yokmuş, anladımDilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Murat Yürük Beyhude şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Murat Yürük Beyhude şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Murat Yürük Beyhude şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YMurat Yürük Beyhude şarkısını paylaş. Murat Yürük Beyhude şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Murat Yürük Beyhude, Murat Yürük Beyhude Söz, Murat Yürük Beyhude Sözü, Murat Yürük Beyhude Sözler, Murat Yürük Beyhude Sözleri, Murat Yürük Beyhude Şarkı Söz, Murat Yürük Beyhude Şarkı Sözler, Murat Yürük Beyhude Şarkı Sözleri, Murat Yürük Beyhude Şarkı Sözü
Beyhude Şarkı Sözleri - Murat Yürük Diposkan Oleh: Ferhat Çevik