18 Mayıs 2018 Cuma

Bir Deli Hasret Şarkı Sözleri - Çağan Şengül

Çağan Şengül Bir Deli Hasret şarkı sözleri yayınını sizler için 5/18/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

5/18/2018 tarihinde yayınladığımız Çağan Şengül Bir Deli Hasret sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Çağan Şengül Bir Deli Hasret şarkı sözleri...

Çağan Şengül Bir Deli Hasret Sözleri

Sen eskiden güzel bakardın gözlerime Sen eskiden anardın beni kurduğun her cümlede Şimdi içi boş bir rüya bıraktın ellerime Kaçamadım kurtulamadım Hayalin her zaman peşimde Sesini duymaya ihtiyacım var Bu deli hasrete itirazım var Sesini duymaya ihtiyacım var Bu deli hasrete itirazım var Sen beni severdin eskiden Sen beni duyardın eskiden Şimdi sağır bir kalp Yağan bir aşk deniz gibi tam üstümde Ben tek sağ kalan Solumda var şarapnel Sesini duymaya ihtiyacım var Bu deli hasrete itirazım var Sesini duymaya ihtiyacım var Bu deli hasrete itirazım var.Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Çağan Şengül Bir Deli Hasret şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Çağan Şengül Bir Deli Hasret şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Çağan Şengül Bir Deli Hasret şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YÇağan Şengül Bir Deli Hasret şarkısını paylaş. Çağan Şengül Bir Deli Hasret şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Çağan Şengül Bir Deli Hasret, Çağan Şengül Bir Deli Hasret Söz, Çağan Şengül Bir Deli Hasret Sözü, Çağan Şengül Bir Deli Hasret Sözler, Çağan Şengül Bir Deli Hasret Sözleri, Çağan Şengül Bir Deli Hasret Şarkı Söz, Çağan Şengül Bir Deli Hasret Şarkı Sözler, Çağan Şengül Bir Deli Hasret Şarkı Sözleri, Çağan Şengül Bir Deli Hasret Şarkı Sözü
Bir Deli Hasret Şarkı Sözleri - Çağan Şengül Diposkan Oleh: Ferhat Çevik