18 Mayıs 2018 Cuma

Bir Sen Etmedi Şarkı Sözleri - Oğuz Evren

Oğuz Evren Bir Sen Etmedi şarkı sözleri yayınını sizler için 5/18/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

5/18/2018 tarihinde yayınladığımız Oğuz Evren Bir Sen Etmedi sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Oğuz Evren Bir Sen Etmedi şarkı sözleri...

Oğuz Evren Bir Sen Etmedi Sözleri

"Bir Sen Etmedi" şarkı sözleri ile Tenin ellerime değdi, Değdiğinden beri, ben aynı ben değil. Yüzün gözlerime değdi, Değdiğinden beri, eskisi gibi değil. Ve sen gittiğinden beri, terk etmedi beni Bu yalnızlık. Yandım söndüm, belki bir düş gördüm ama Kuru bir elveda, hiç yakışmadı sana. Kimler geldi, kimler kaldıysa yanıma. Hiçbiri, bir sen etmedi.Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Oğuz Evren Bir Sen Etmedi şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Oğuz Evren Bir Sen Etmedi şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Oğuz Evren Bir Sen Etmedi şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YOğuz Evren Bir Sen Etmedi şarkısını paylaş. Oğuz Evren Bir Sen Etmedi şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Oğuz Evren Bir Sen Etmedi, Oğuz Evren Bir Sen Etmedi Söz, Oğuz Evren Bir Sen Etmedi Sözü, Oğuz Evren Bir Sen Etmedi Sözler, Oğuz Evren Bir Sen Etmedi Sözleri, Oğuz Evren Bir Sen Etmedi Şarkı Söz, Oğuz Evren Bir Sen Etmedi Şarkı Sözler, Oğuz Evren Bir Sen Etmedi Şarkı Sözleri, Oğuz Evren Bir Sen Etmedi Şarkı Sözü
Bir Sen Etmedi Şarkı Sözleri - Oğuz Evren Diposkan Oleh: Ferhat Çevik