17 Temmuz 2018 Salı

Bahadır Tatlıöz - Yangınlar Var (New Version) İndir

Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var Şarkı Sözleri, Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var İndir, şarkı sözleri yayınını sizler için 7/17/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

7/17/2018 tarihinde yayınladığımız Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var Şarkı Sözleri, Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var İndir, sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var Şarkı Sözleri, Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var İndir, şarkı sözleri...

Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var Şarkı Sözleri, Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var İndir, Sözleri

Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var Şarkı Sözleri

İçimi deliyor o derin gözlerin

Yanıyor ölüyor uğruna bu garip serseri

Yaramaz bir çocuk gibi çok isterim

Görmeyince seni gözlerim arıyor, ben seninim

Ne ben anlattım derdimi, ne doktorlar dinledi

Ne ben koyuverdim kendimi, ne gönül söz dinledi

Eyvah içimde yangınlar var, varsın yansın kim ağlar

Çığlığımdan titrer dağlar, duy be zalim

Bende deli deli yangınlar var, varsın yansın kim sallar

Gül koparsam sızlar dallar, duy be zalim..

Dilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var Şarkı Sözleri, Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var İndir, şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var Şarkı Sözleri, Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var İndir, şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var Şarkı Sözleri, Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var İndir, şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YBahadır Tatlıöz Yangınlar Var Şarkı Sözleri, Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var İndir, şarkısını paylaş. Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var Şarkı Sözleri, Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var İndir, şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var Şarkı Sözleri, Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var İndir,, Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var Şarkı Sözleri, Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var İndir, Söz, Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var Şarkı Sözleri, Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var İndir, Sözü, Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var Şarkı Sözleri, Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var İndir, Sözler, Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var Şarkı Sözleri, Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var İndir, Sözleri, Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var Şarkı Sözleri, Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var İndir, Şarkı Söz, Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var Şarkı Sözleri, Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var İndir, Şarkı Sözler, Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var Şarkı Sözleri, Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var İndir, Şarkı Sözleri, Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var Şarkı Sözleri, Bahadır Tatlıöz Yangınlar Var İndir, Şarkı Sözü
Bahadır Tatlıöz - Yangınlar Var (New Version) İndir Diposkan Oleh: Doğukan Öztürk