17 Temmuz 2018 Salı

Gökşin Derin - Geceler Sisli Ve Kara İndir

Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara Şarkı Sözleri, Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara İndir, şarkı sözleri yayınını sizler için 7/17/2018 tarihinde www.TamSozleri.com 'da yayınladık.

7/17/2018 tarihinde yayınladığımız Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara Şarkı Sözleri, Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara İndir, sözleri yazımızın devamında yer almaktadır. İşte Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara Şarkı Sözleri, Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara İndir, şarkı sözleri...

Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara Şarkı Sözleri, Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara İndir, Sözleri

Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara Şarkı Sözleri

Yak o yağmurlara dönmüş yönü vah

Onu üzmüş hep dünya ama bak

O yangınlara koşmuş yine vah

Yana kalmış bir kendiyle, tükendi yine


O yarınlara küsmüş gibi kabuslar almış yeri

yine yakçak geliyor

Bir kendi bir dertdiyle düşmüş yere 

Yaşı dökmüş yine pişman yine


Varmıydım yok ya tammıydım yok

Dertliydim çok bir kendime kadardım

Acım ve yasım hep çektiğim kadardı

Gözüm de yaşım ben kaybettim aklı


Göme göme buldum kendimi ama

Sen vede herşey gibi

Hayat tek kalem de silmiş mi beni

Acı gök kubbeyi delmiştir ama


Benmiyim yalan?

Kustuğum yaramsın sen içtiğim zaman

Geçmiyor yaran hala


Geceler sisli ve kara yar

Görmüyor halimi düşmüşüm dara ben

Hasretim yağmura halaDilerseniz bir diğer şarkı sözü önerilerimize de bakabilirsiniz:
bu benim öyküm sözleri

gel göğsüme sığ sözleri

Ünlü Sanatçılardan ortak düet;
milletin duası sözleri
Hey! Biz son derece sosyal bir siteyiz. Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara Şarkı Sözleri, Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara İndir, şarkı sözlerini okumuş ya da Yiğit Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara Şarkı Sözleri, Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara İndir, şarkısını dinlemiş olabilirsin.

Fakat Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara Şarkı Sözleri, Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara İndir, şarkısını keşfetmek isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyoruz.

Haydi paylaşımcı ol ve YGökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara Şarkı Sözleri, Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara İndir, şarkısını paylaş. Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara Şarkı Sözleri, Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara İndir, şarkısını sosyal medya hesaplarına gönder :)

Etiketler: Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara Şarkı Sözleri, Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara İndir,, Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara Şarkı Sözleri, Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara İndir, Söz, Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara Şarkı Sözleri, Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara İndir, Sözü, Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara Şarkı Sözleri, Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara İndir, Sözler, Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara Şarkı Sözleri, Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara İndir, Sözleri, Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara Şarkı Sözleri, Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara İndir, Şarkı Söz, Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara Şarkı Sözleri, Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara İndir, Şarkı Sözler, Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara Şarkı Sözleri, Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara İndir, Şarkı Sözleri, Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara Şarkı Sözleri, Gökşin Derin Geceler Sisli Ve Kara İndir, Şarkı Sözü
Gökşin Derin - Geceler Sisli Ve Kara İndir Diposkan Oleh: Doğukan Öztürk